Голос молоді

Мені трохи більше за двадцять. І фактично мене можна назвати ровесницею нашої незалежної України. У моєму віці, у молодих людей, зазвичай, небагатий досвід громадської активності, і я теж не виняток. Зовсім недавно цей показник рівнявся нулю.

Та все докорінно змінилося майже рік тому, коли я переступила поріг громадського об’єднання «Майдан Січеслав». Ще з порога мене вразила черга. Так, саме черга людей, які прийшли до громадських активістів за допомогою. За освітою я — юрист, то ж швидко почала вникати в курс справ.

Як виявилось, в офіс приходили різні люди, і кожен з них ніс свої проблеми, негаразди і надію, що все вирішиться позитивно. Були й такі, що приходили просто поспілкуватись, та здебільшого люди шукали відповідей та допомоги у наших правозахисників та юристів.

Я теж залучилась до цієї дружньої команди і впродовж цілого тижня відчувала себе на злеті активності. Увесь тиждень вщент був переповнений подіями та знайомствами з різними людьми. Ми з командою активістів ГО «Майдан Січеслав» пройшли через багато дверей кабінетів чиновників різного рівня: були і в працівників ЖКГ, і в кабінеті мера, і в заступника голови Дніпропетровської ОДА. Не оминули увагою прокуратуру, суди та правоохоронні органи.

Чого ми прагнемо? Щоб чиновники дотримувались законодавства, щоб судді були неупередженими і чесними, щоб депутати виконували накази своїх виборців, а суспільство мало всі важелі контролю над діяльністю влади.

І ми допомогли багатьом людям. Не забуду мокрих від сліз і водночас щасливих очей Ольги Вдовік — матері засудженого Віталія Вдовіка. Ця жінка звернулась до наших правозахисників за допомогою, справу було переглянуто, і вже в серпні мати зможе обійняти свого Віталія, бо він вийде на свободу.

І таких історій десятки. Тільки прикро, що в мережах останнім часом з’явилися якісь незрозумілі закиди щодо діяльності ГО «Майдан Січеслав». Шкода, що так відбувається, адже наші активісти не займаються «забалакуванням», а роблять конкретні добрі справи. Не вірите? Приходьте в офіс, як я прийшла свого часу, і все побачите на власні очі.

член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Вероніка КОМІССАР

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
Метки текущей записи: , ,
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 93 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Голос молоді"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366