Національна ідея — об’єднуючий чинник українського суспільства

Тільки лінивий сьогодні не критикує Європу за її нерішучість до дій щодо агресивної політики Кремля. Здається, що Європа живе в якомусь ілюзорному світі, свято вірячи в принципи демократії, лякаючи Москву черговим рівнем санкцій, підштовхуючи українську владу до пошуків мирного вирішення конфлікту на Донбасі.

Здається, Європа бачить лише те, що їй вигідно, а точніше, що можна дозволити собі побачити, а на що попросту заплющити очі, мовляв, треба сідати за стіл переговорів з терористами та домовлятись.

А ще, деякі західні політики у той час, коли Росія зі своєї території цинічно розстрілює наших військових, шукають найбільш прийнятний варіант, як же Путіну зберегти своє обличчя. Ось і дочекалися збитого Боїнга та близько трьохсот невинно загублених життів.

Всі вони — громадяни іноземних держав, вбиті ракетою, запущеною рукою путінських бойовиків. Ось тоді Європа хоч трохи розплющила очі та прозріла.

Однак, я зовсім не про це хотів би сказати, а поговорити на іншу тему: активізацію національної ідеї в західних країнах, бо цей процес сьогодні, як ніколи, вартий уваги.

На перший погляд сита і демократична Європа живе своїм розміреним, вивіреним по букві закону життям, осяяного ореолом усіх свобод і цінностей своїх громадян. Та чи й так уже своїх? З кожним роком населення західних країн поповнюється за рахунок емігрантів, які не готові асимілюватися в іншу культуру, традиції, етнос, а головне знайти себе в тих базових принципах демократичних прав і свобод громадян, які сповідує корінне населення.

І це не голослівні слова, вони підкріплені відповідними статистичними даними. В Голландії, наприклад, 65 відсотків злочинів зроблено емігрантами, в Швеції 85 відсотків зґвалтування скоєно емігрантами, або їх дітьми. Тільки в Німеччині наразі проживає кілька мільйонів мусульман – емігрантів, які взагалі не розуміють мови тієї країни, в якій вони мешкають.

І це та ціна, яку заплатили європейські країни за рівність дотримання прав і свобод громадян. Ні, не подумайте, що я не є симпатиком Європейського Союзу, або не бажаю, щоб Україна також рухалась в європейському напрямку. Проте, має бути розумний баланс між здоровим поняттям державного націоналізму та псевдо демократією, коли терористів прирівнюють у їх правах та свободах до наших громадян та штовхають до діалогу з ними за стіл переговорів.

Я впевнений, якби з ними не панькались та не «сюсюкались» ще з самісінького початку, з подачі тієї ж таки Європи, то таких страшних жертв нам би вдалось уникнути. То ж ракетний постріл по «Боїнгу 777» показав, що може трапитись, коли демократичні цінності будуть проектувати на тих осіб, які фактично є злочинцями, мародерами та вбивцями.

Друзі, всі ми віримо у перемогу України, і що ми збудуємо свою державу. Тільки не треба будувати її по шаблонах інших країн: проамериканських, чи проєвропейських.

Може, нам варто збудувати у своєму домі власну українську Україну, а об’єднуючим чинником стане українська національна ідея. Наша. Справжня. Українська.

Голова ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктор РОМАНЕНКО  

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
Метки текущей записи: ,
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 120 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Національна ідея — об’єднуючий чинник українського суспільства"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366