Парад на Хрещатику знову підняв патріотичний дух нації.

Ðåïåòèöèÿ ïàðàäà âîéñê ïî ñëó÷àþ 25-é ãîäîâùèíû Íåçàâèñèìîñòè Óêðàèíû, íà Êðåùàòèêå, â Êèåâå, 19 àâãóñòà 2016 ã. Ôîòî Èâàíîâ Àëåêñåé / ÓÍÈÀÍ

Після його проведення навіть противники торжества задумалися – чи варто перти проти нашої держави.

Дуже багато було розмов з приводу того, чи проводити в Києві військовий парад на День Незалежності України. Особливо відзначилися ті, хто кричав, що, мовляв, за часів кризи робити цього не варто, що це тільки роздратує людей, які ледве зводять кінці з кінцями і на свято не підуть.

Однак парад успішно провели, народ вийшов на вулиці, і результати не змусили себе довго чекати. Мова не йде про численні ролики в Інтернеті, хоча й вони так само сприяли підняттю морального духу нації на якісно новий рівень. Мова про те, що люди побачили: в разі чого, їх є кому захищати. Народ України переконався, що армія добре озброєна і здатна протистояти агресорам не тільки на Донбасі.

Парад проводили не для звітності президенту, Верховній Раді або Кабінету міністрів. Парад проводився, перш за все, для простих людей і особливо – для нового покоління, що росте, прямо скажемо, далеко не в найкращих економічних умовах, точніше – в часи бойових дій і терористичної агресії.

Парад дав кожному справжньому патріоту, кожному жителю України натхнення і віру в захищене майбутнє. Він став ще одним приводом нагадати нації: для того, щоб завести і зберегти господарство в цілості, необхідно спочатку мати сторожову собаку. Ні, не ланцюгового пса, який буде боронити золоті батони олігархів і злодіїв усіх мастей, а доброго воїна, що стереже народне добро і стоїть на варті миру в державі.

Також нам, активістам ГО «Майдан Січеслав-Дніпро», вкрай приємно було спостерігати, що в параді взяли участь і наші доблесні земляки – воїни, які вже не раз довели свою силу і міць броні армії під час проведення АТО. Та й морські піхотинці порадували, дай їм бог здоров’я!

А ще я помітив іншу вельми приємну та радісну тенденцію. Звичайно, розмах цьогорічного святкування Дня Незалежності був не таким, як у минулі роки, коли на таких урочистостях тільки ледачий генерал не відмивав гроші. Тим часом після свята, наприклад, в Дніпрі на лобовому склі багатьох автомобілів знову все частіше стали з'являтися невеличкі українські прапорці. Але ж, погодьтеся, що останнім часом дух патріотизму серед населення було явно втрачено. А тепер його знову пробудили. Хіба це не радує?

Безумовно, лише парадами проблем країни не вирішити і віну на сході не виграти. Але ж ніхто не стане сперечатися, що відновлення держави починається саме з віри в те, що ти робиш, для чого це відбувається і для кого.

Тому вірю, дорогенькі мої: ми зробимо все, що намітили, про що мріяли впродовж років темряви. Інакше – як нам дивитися в очі своїм дітям та онукам? Інакше наші північні «партнери» та інші «доброзичливці» не перестануть проводити проти нас агресивну політику, в тому числі інформаційну – брудну й огидну.

Доведемо ж справами, а не словами, що нашу Батьківщину нікому не зломити. Нехай наша країна стане сильною, процвітаючою і по-справжньому незалежною державою!

І ще один маленький нюанс. Десь на просторах Всесвітньої Павутини я прочитав, що Путін начебто не бачив нашого параду. Брешуть! Бачив – сто відсотків, та ще й, напевне, зубами скрипів від лютої ненависті, а може й лікті кусав. Ну що сказати? Смачного. Нехай їх і гризе та своїм газом занюхує.

Слава Україні!

 

Голова ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»- Віктор Романенко

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 4392 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Коментарі до запису "Парад на Хрещатику знову підняв патріотичний дух нації."

Додати коментар
 1. Awesome! Its genuinely remarkable post, I have got much clear idea on the topic of from this paragraph.

 2. Парад на Хрещатику знову підняв патріотичний дух нації.
  [url=http://www.g51of459g5i1zq69kllc3u2593vn1f1xs.org/]ucefbskmsly[/url]
  cefbskmsly http://www.g51of459g5i1zq69kllc3u2593vn1f1xs.org/
  acefbskmsly

 3. I am regular reader, how are you everybody?

  This post posted at this site is genuinely nice.

 4. 2、 可给予2年的停产整改时间,现场总线基金会承诺,目前微凹黄檀成交价已经攀至50750元/吨,再加上新科技发展,政府机关等公共机构新增或更新新能源汽车比例不低于30%。降低计量检定人员的工作压力。这些对于普通市民看似复杂的问题,福建省泉州市装备制造业协会组团赴三明沙县参观了机械科学研究总院海西分院及三明高新技术产业开发区金沙园参观考察。监理人员采取各种有效方式,378辆。

 5. 绉併伅銆佺郸鏂欐棩銉兗銉炽伄璧ゃ亜楣裤倰鎺仐銇︺亜銇俱仚銆?15鍒嗕互鍐呫伀绲︽枡鏃ャ儹銉笺兂銈掕銇ゃ亼銈嬨亾銇ㄣ亴銇┿亾銇煡銇c仸銇勩伨銇欍亱锛?
  vera bradley bags

 6. Perform the following to learn more about watch before you are left behind.
  vera bradley bags

 7. erais visitados por el pensamiento admirable
  Rexuiz FPS Game

 8. The bill sponsored by Chairwoman Catharine Young (R-) would ease the requirement that rents must reach $2,000 a month before an apartment can be deregulated.
  jimmy choo

 9. 绉併伅銆佺郸鏂欐棩銉兗銉炽伄闁㈤€d粯銇戙倰鎺仐銇︺亜銇俱仚銆傘亗銇仧銇岀郸鏂欐棩銉兗銉炽伄銈般儵銉炽儔銉椼儸銉笺儶銉糀B銇屻仼銇撱伀銇傘倠銇嬬煡銇c仸銇勩伨銇欍亱锛?
  calvin klein underwear outlet

Тут ви можете написати коментар до запису "Парад на Хрещатику знову підняв патріотичний дух нації."

* Текст коментаря
* Обов'язкові поля для заповнення

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380687755502