Переселенці з Донбасу тікають із Росії

Переселенці з Донбасу тікають із Росії

2nkBP4rOadhHIZqE46yJДалеко не всім українським переселенцям вдалось адаптуватись в Російській Федерації. Головні причини того, що українці повертаються на Батьківщину -  потрібно багато коштів для легалізації документів, корупція в міграційних службах, відсутність безкоштовного медичного забезпечення. З цими проблемами доводиться зустрічатись всім українським переселенцям.

Однією з головних проблем переселенці називають висока ціни на процедуру легалізації документів. Питання в тому, що право подати документи до міграційної служби мають лише ті, хто має реєстрацію за місцем проживання, але не кожна людина, яка приїхала з іншої країни, має житло або родичів в Росії? Звісно, переселенці винаймають житло, на це потрібні кошти, до цього всього ще й на оформлення тимчасової реєстрації потрібує грошей. Тим у кого є родичі в Російській Федерації простіше, вони забезпечать житлом та допоможуть зареєструвати біженців в міграційній службі.

Далі важливим питанням є отримання медичної допомоги, для прикладу в Україні медицина безкоштовна, а як щодо Росії? Звернутись до лікарні за безкоштовною медичною допомогою можна лише за місцем реєстрації. Інші медичні установи приймають пацієнтів лише на платній основі.

Пошук роботи – це також досить важливе питання для переселенців із Донбасу. Так от, як зазначають самі переселенці, якщо людина, яка шукає роботу не є громадянином Росії, офіційно влаштуватись на роботу дуже складно. Або якщо є така можливість, то оплата праці буде дуже низькою, наприклад робітники заводів отримують 10-15 тисяч рублів/місяць, люди зайняті в сільському господарстві – 20 тисяч рублів. Інші вакансії є майже недоступними.

Наступне питання - умови проживання переселенців. Як наголошують самі переселенці, якість житла у запропонованій Волгоградській області має значно нижчий рівень, ніж їх житло на Донбасі.

Пересенці із Донбасу особливо обурені чергами в міграційних органах та необхідністю неодноразово здійснювати одну й ту ж саму процедуру реєстрації, а особливо складно це робити з маленькими дітьми, бо саме вони є найбільш вразливими до стресів.

Всі ці важливі питання, які турбують кожного переселенця, його членів, сім’ї, родичів друзів та знайомих заставляють замислитись українських переселенців над питанням повернення до України.

Прес-служба ГО "Майдан Січеслав-Дніпро"

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 100 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Переселенці з Донбасу тікають із Росії"

* Текст коментаря
* Обов'язкові поля для заповнення

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380687755502