Сьогодні відзначають день державної служби.

З 2002 року це свято стало міжнародним, у зв’язку з тим, що  на Генеральній асамблеї ООН було прийнято резолюцію 57/277, згідно з якої 23 червня  - це День державної служби ООН, який з того року відзначається щорічно.

ООН запропонувала державам-членам робити в цей день заходи, що присвячені важливості державної служби у процесі розвитку.

В Україні Свято всіх працівників державних установ, також щорічно відзначається 23 червня. Його  було призначено в 2003 році Указом Президентом  за № 291/2003.

1435062787_vtannya

Державна служба в Україні діє на основі закону «Про державну службу», новий вид якого був прийнятий в грудні 2015 року та з 1 травня 2016 року набрав своєї чинності.  Майбутнє розвитку країни, її міжнародний авторитет, можливість конкуренції,  рівень поваги населення країни залежить від професійного рівня та ступеня моральності державних працівників.

Державний працівник – це посадова особа, що працює на державу та отримує платню від коштів платників податків. Основне завдання держслужбовців – це створення умов для розвитку населення та країни в цілому, збільшують стандарти життя людей, слідкують за контролем дотримання конституційних прав  громадян та ін.

Традиційно в цей день в Україні держслужбовці приймають вітання від керівництва, найкращим з них цього дня надають грамоти, премії, дарунки та подяки.

 

Громадська організація «Майдан Січеслав-Дніпро»  приєднується до привітань державних службовців із професійним святом та бажає просування по службі,  належних для роботи умов служби та шанобливого ставлення з боку керівників, колег та інших осіб.

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав - Дніпро»  

 

 

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 226 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Сьогодні відзначають день державної служби."

* Текст коментаря
* Обов'язкові поля для заповнення

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380687755502