Вибори. Громадськість. Підсумки.

подяка

Вибори до органів місцевого самоврядування майже закінчилися, незабаром ЦВК оголосять прізвища нових обранців і тому, актив ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»  пропонують вашій увазі звіт про підсумки виборчої кампанії.

В першу чергу, хочемо зазначити, що члени ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» приймали участь у чергових виборах насамперед для того, щоб мати пряму можливість впливати на процеси, які відбуваються у місті і країні в цілому. Розуміючи свідомість саме наших виборців, керуючись повагою до їх волевиявлення та знанням законодавства, питання методів виявлення наших прихильників та отримання їх підтримки на виборах було однозначним, а саме чесна і плідна робота, тобто як ви вже зрозуміли, підкупом займатись ми не збирались. Ми йшли на вибори з нульовим бюджетом, маючи досвід громадської роботи та розраховуючи на власні та сили родичів плідно працювали на своїх округах, проводили зустрічі з мешканцями особисто, і спілкуючись у дворах та не нехтували спілкуванням в інтернет мережі.

На цих виборах ми отримали безцінний досвід участі в передвиборній кампанії, а найголовніше те, що наразі завдяки виборам маємо немалу кількість наших однодумців на округах, де балатувались та проживаємо. Саме з Вами ми і надалі плануємо співпрацювати.

При минімальних витратах і реальній роботі на округах ми отримали чималу підтримку виборців. Надалі збираємось примножувати кількість наших прихильників за допомогою плідної праці в громадській організації. Тобто втілювати план «Від двору до двору, від дверей до дверей».

 

Актив ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
Метки текущей записи:
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 308 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Вибори. Громадськість. Підсумки."

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366