Вибори. Громадськість. Підсумки.

подяка

Вибори до органів місцевого самоврядування майже закінчилися, незабаром ЦВК оголосять прізвища нових обранців і тому, актив ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»  пропонують вашій увазі звіт про підсумки виборчої кампанії.

В першу чергу, хочемо зазначити, що члени ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» приймали участь у чергових виборах насамперед для того, щоб мати пряму можливість впливати на процеси, які відбуваються у місті і країні в цілому. Розуміючи свідомість саме наших виборців, керуючись повагою до їх волевиявлення та знанням законодавства, питання методів виявлення наших прихильників та отримання їх підтримки на виборах було однозначним, а саме чесна і плідна робота, тобто як ви вже зрозуміли, підкупом займатись ми не збирались. Ми йшли на вибори з нульовим бюджетом, маючи досвід громадської роботи та розраховуючи на власні та сили родичів плідно працювали на своїх округах, проводили зустрічі з мешканцями особисто, і спілкуючись у дворах та не нехтували спілкуванням в інтернет мережі.

На цих виборах ми отримали безцінний досвід участі в передвиборній кампанії, а найголовніше те, що наразі завдяки виборам маємо немалу кількість наших однодумців на округах, де балатувались та проживаємо. Саме з Вами ми і надалі плануємо співпрацювати.

При минімальних витратах і реальній роботі на округах ми отримали чималу підтримку виборців. Надалі збираємось примножувати кількість наших прихильників за допомогою плідної праці в громадській організації. Тобто втілювати план «Від двору до двору, від дверей до дверей».

 

Актив ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
Метки текущей записи:
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 285 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Вибори. Громадськість. Підсумки."

* Текст коментаря
* Обов'язкові поля для заповнення

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380687755502