Як різні країни святкують свій День Незалежності (ФОТО)

24 серпня щорічно відзначається День Незалежності України. В кожному місті проходять офіційні та розважальні заходи в яких беруть участь всі бажаючі, пропонуємо вашій увазі добірку фактів про святкування свого Дня Незалежності різних країн світу.

allfons.ru-11066

 

1 липня – День Канади

Особливості: символіка з кольорами прапору – червоний та білий, їжа на природі, гарне вбрання.

Як відбувається святкування: традиційного сценарія свята не існує, кожен має можливість взяти участь у будь-якому з різноманітних заходів, проходять карнавали та паради, влаштовуються виїзди на пікніки, феєрверки, демонстрація фігур вищого пілотажу у виконанні військових літаків, прогулянки на повітряній кулі, або безкоштовні музичні концерти. В столиці Канади Оттаві завжди найбільш активна программа, але всі інші міста приєднуються до святкування Дня Канади.

 4 липня – День Незалежності Сполучених Штатів Америки

 

Особливості: вулична їжа; символіка з використанням кольорів прапору – синій, білий та червоний..

Як відбувається святкування:  Обов’язково з феєрверками. На Пірсі 39 у Сан-Франциско, у Вашингтоні шоу проходить в окрузі Колумбія, де розташована Національна алея, а мешканці Чикаго можуть побачити шоу на військово-морському пірсі.

 

14 липня – Свято Франції.

Особливості: переважно чевоний, синій і білий кольори, та обов’язково взуття для танців.

Як відбувається святкування:  Замість Дня Незалежності у Франції відзначають День взяття Бастилії. В цей день проходять феєрверки  на фоні Ейфелевої вежі. Але найголовніші події свята відбуваються на Балу пожежників за участю пожужників Парижу, яка триває з 9 години вечора аж до 4 години ранку. У Франції це День взяття Бастилії, а не День незалежності. І так, звичайно ж, феєрверки у Парижі на фоні Ейфелевої вежі.

 

15 серпня – День Незалежності Індії

Особливості: Урочисте підняття прапору Індії, запуск повітряних зміїв та око тигра.  Повітряні змії; підняття індійського прапора; око тигра.

Як відбувається святкування: Урочисте підняття прапору відбувається за участю Прем’єр-міністра, який тримає промову на історичній цитаделі міста епохи Імперії Великих Моголів - Червоному форту у Делі. Після цього всі бажаючі випускають в небо символ свободи – повітряних зміїв.

15 серпня – День Незалежності Кореї.

 

Особливості: усюди прапор Південної Кореї; пісні; увага в'язням.

Як  відбувається сяткування:  День Незалежності Південної Кореї має назву Gwangbokjeol ( в перекладі «Відновлення денного світла»). Якщо ми вже знаємо, що в Індії на це свято пускають в небо символ свободи у вигляді повітряних зміїв, то в цій країні інші традиції, саме в цей день видаються спеціальні тюремні помилування. Не забули і про офіційну частину – церемонія відбувається у Чхонан, в Залі незалежності Кореї, під час якої президент виступає з промову і всі співом підтримують пісню Gwangbokjeol.

 

17 серпня- День Незалежності Індонезії.

Особливості: Високі дерева, прагнення перемоги та обійми.

Як  відбувається святкування: В цей день в Індонезії вся увага прикута до panjat pinang. Це гра для якої потрібно високе горіхове дерево, багато олії та призів. Гра полягає в тому, щоб молоді люди використовуючи свої тіла як драбину дісталися до вершини дерева де на них чекають призи.

26 січня – День Незалежності Австралії.

Особливості: барбекю, одяг для пляжу, символіка та кольори  прапора Австралії.

Як відбувається святкування: День Австралії  проходить у теплу пору, тому всі святкування проходять на пляжі де багато красивих жінок. Великомаштабне свято одного дня проходить у Мельбурні, під час якого відбувається Народний марш на якому австралійці показують різномонатність культури своєї країни.

6 березня -День незалежності Гани

Гана

 

Особливості: Одяг для пляжу; танцювальне взуття; символіка червоного, зеленого та жовтого кольорів..

Як  відбуваться святкування: День незалежності Гани завжди святкується дуже гучно. В цей день проходить офіційний парад в Аккра з нагоди Дня незалежності та різноманітні неофіційні вуличні та пляжні вечірки і танці.

 

Ось ми і ознайомились з деякими прикладами святкування Дня незалежності в різних країнах світу, як бачите святкування відбуваються дуже різноманітно та яскраво, але найголовніше це згадувати про свою любов до країни не лише на День її народження, а кожного дня прикладати зусиль, щоб рідна країна розвивалась та зміцнювала свою незалежну позицію.

Зі святом Незалежності, Україно!

 

Член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Вероніка Коміссар за матеріалами zik.ua

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 398 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Як різні країни святкують свій День Незалежності (ФОТО)"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366