«Якщо мери не здатні плідно працювати, ми змусимо їх це зробити!» — Віктор Романенко

_1_14376561059797-4B6CЗа старою звичкою голови міських адміністрацій прийшли скаржитися до губернатора. Було дуже смішно…

Прикро, друзі, але Дніпропетровщина – сумний лідер в країні по комунальній заборгованості. Борг регіону зріс майже до 3,5 млрд. грн. Але мери міст-боржників, яких викликав до себе на килим новий губернатор Резніченко, лише й змогли, що скаржитися і просити допомоги. У свою чергу заступник голови ОДА Олег Кужман  розкритикував їх бездіяльність і банальний непрофесіоналізм.

Тим часом, не дарма на нараду був запрошенний  лідер ГО «Майдан-Січеслав-Дніпро» Віктор Романенко.

 

Як відомо, ця впливова громадська організація має одну з найбільш розгалужених мереж в області, а її активісти в курсі всіх проблем, у тому числі комунальних, в містах і районах області.

- Дивно було чути, коли мери міст зі всіма їх важелями впливу скаржаться на неможливість вирішення проблем в деяких важливих сферах життєдіяльності, - говорить Віктор Романенко. –До речі, зовсім незрозуміло чому скаржилися губернатору влада Кривого Рогу. Адже не є таємницею, що комуналку, точніше обслуговуючі організації, через які йдуть платежі, в цьому місті контролює сам його мер Юрій Вілкул. Які там можуть бути проблеми? Втім, наша організація готова у будь-який час допомогти кожному з керівників і підказати, які ми маємо ефективні рішення в тому чи іншому конкретному випадку. Ну а якщо бажаєте почути прізвища крадіїв та корупціонерів, які орудують у вас під носом – ми їх вам легко нагадаємо. 

 

Цікаво, що, за словами Віктора Романенка, юристи, правозахисники і ряд інших досвідчених фахівців ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» ретельно вивчали і прораховували варіанти вирішення комунальних проблем – пріоритетних завдань для влади.

- У Нікополі, наприклад, наші активісти чітко контролюють фінансування та проведення робіт з будівництва дороги на загальну суму майже мільйон гривень, - розповідає Віктор Романенко. – У цьому ж місті активісти зробили все, щоб незаконна приватизація міськводоканалу, яку владі намагалися запропонувати особи із сумнівною репутацією, не відбулась. У Вільногірську наша організація проконтролювала прийняття рішення щодо отримання дозволів на установку і застосування обладнання для індивідуального опалення житла, що призвело до істотної економії бюджетних коштів.

 

Виявилось, знають активісти і про інші міста. У Кривому Розі, наприклад, теж непорядок – там 128 квадратних метрів дорожнього покриття мосту, де одна дитина зламала собі ногу, впродовж трьох місяців ремонтують.

 

- Ми відстежуємо цю ситуацію, незважаючи на повну закритість для громадськості відповідального за ремонт Маляренко, - каже Романенко.

В Павлограді, як виявилося, євромайданівці проводять власне розслідування – стежать за якістю будівництва доріг. І можливо, незабаром варто чекати гучних викриттів і нових імен корупціонерів.

«Відзначився», за даними громадських діячів, і Ігор Сагура - голова адміністрації смт Широке, яке буквально по вуха у смітті. Там, за інформацією Віктора Романенка, ще в 2010 році казна-куди поділися 3 млн. грн., виділені для будівництва сміттєспалювального заводу.

Читайте також: Завод на бумаге, а деньги реальные.

- Смішно і, зрозуміло, сумно, але за п'ять років роботи Сагура жодного разу не зустрічався з громадськими організаціями, - нарікає Романенко. - Напевно, йому є що приховувати, і наших питань він боїться як вогню сміття… Тож лідер Дніпропетровського Євромайдану впевнений: не варто чекати допомоги від Києва чи влади обласного центру - треба більш рішуче діяти на місцях. Активісти організації переконані - тих, хто не може або не хоче працювати для якісного життєзабезпечення народу і держави, вони або навчать, або змусять це робити.

А досвід у євромайданівців є - пошукайте статті на нашому сайті і самі переконаєтесь.

_1_143765610597920-3216

 

Хай щастить!

 

 

 

З найкращими побажаннями вільний журналіст- Ірклій

 

 

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 301 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "«Якщо мери не здатні плідно працювати, ми змусимо їх це зробити!» — Віктор Романенко"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366