Якщо немає гарячої води, мабуть її випили менеджери

Ви не можете або не вмієте працювати, і вас, зрозуміло, звільняють. Але з топ-менеджерами в Україні відбувається абсолютно по-іншому.

Уявіть собі, що ви, наприклад, автослюсар, але не в змозі навіть болта прикрутити. Що робить з вами помилково вас найняв роботодавець? Авжеж – звільняє до біса подалі. Навіщо ж тримати на окладі штатну, але марну одиницю?

Тобто в буденному житті все досить просто. Інша справа – великі підприємства, від яких залежить життєдіяльність міста. Якщо там працюють бездарі, які нездатні ефективно і з користю для суспільства трудитися, їм це геть сходить з рук.

Не вірите? Що ж тоді, по-вашому, сталося з Придніпровською ТЕС, яка належить ДТЕК, точніше – Рінату Ахметову і його компанії СКМ?

Чому підприємство, керують яким спеціально навчені топ-менеджери, водночас перестало функціонувати? Але ж ПТЕС повинна забезпечувати практично весь лівий берег обласного центру – близько 300 000 чоловік! – гарячою водою, електроенергією та теплом.

Ой, ой, ой! ЗМІ різко прокинулися! Підконтрольні. Ручні журналісти одразу ж повідомили світу жахливу новину: виявляється, вугіллячко антрацит раптом випарувалося. А до цього – от дивно! – «ніхто» про таке найближче майбутнє нічого не чув, знати не знав.

Знали. Розуміли, але – нікого особливо попереджати не квапилися. Як і не думали на сайті ДТЕК з розділу «Наш бізнес» прибирати цю саму Придніпровську ТЕС.

lavrinovich_22_650x410
Ваш бізнес? Тому, здається, саме ви і винні в тому, що трапилося. Але – ні. Хлоп'ята нарікають, що їм держава повинна купу грошей, а тарифи нижче собівартості.  Біда!

А то ви не знали, з ким вам доведеться мати справу. Ви не прорахували ризики? А куди дивилися ваші юристи та економісти? У них, до речі, із зарплатою зараз все тип-топ?

А тепер послухаємо пояснення представників новоствореного антикризового штабу ДТЕК. За їх інформацією, антрацит можна купити тільки в Луганській області. Для підготовки до опалювального сезону нібито потрібний 130 тисяч тонн. Крім того, штабісти бажають відновити залізничний перехід Микитівка-Майорська, через який можна провозити до 300 вагонів вугілля на добу.

Тобто – хочете, не хочете, а сепаратистам допоможіть. Їм же гроші потрібні, так? Треба ж якось обстрілювати підконтрольні ВСУ території і гробити наших солдатів і офіцерів.

Думаєте, що в ДТЕК не в курсі щодо покладів антрациту в інших країнах світу – Китаї, Польщі, Південній Кореї, Іспанії та інших країнах? Знають, зрозуміло. І Інтернет у них точно є. Втім хіба їм вигідно перенаправляти грошові потоки?

Дякувати богові, що із завданнями Придніпровської ТЕС впоралися Запорізька АЕС і Криворізька ТЕС (до речі, а звідки там вугіллячко, а, товаришу Вілкул?). Дякувати богові, що нам (читай: лівобережжю), за словами директора Придніпровської ТЕС Андрія Ніколаєва, не загрожують віялові відключення, а працівників станції повернуть на свої місця в жовтні. До виборів готуєтеся чи що? А потім ніхто не скаже, що створив нові робочі м’ясця?

А що керівники ТЕС скажуть родинам тих, кого вони перевели на триденний і навіть одноденний робочий тиждень? Чим ці люди впродовж двох місяців будуть дітей годувати? Дипломами ваших топ-менеджерів, пан Ахметов?

Тим часом багато жителів дніпропетровського лівобережжя вже міркують про зміну місця проживання. Інші запасаються буржуйками і дровами. Ріелтори тільки й чекають, щоб скупити задешево будинки і квартири. Коротше кажучи, коло кризи ще скоріше закрутилося.

І одна тільки радість для жителів міста і його околиць – коптити повітря ПТЕС буде набагато менше. Порахуйте самі: щорічно станція викидала в атмосферу 83 000 тонн шкідливих речовин. Тобто на кожного дніпропетровця доводилося по 83 кг цієї гидоти. До того ж із заміною фільтрів на ПТЕС завжди були проблеми, а іноді, за словами екологів, їх взагалі відключали. Легко здогадатися, як в такому випадку «раділи» жителі ж/м Перемога-4, 5, 6, а також Придніпровська.

Хм, може після такої інформації варто знову задуматися: чи потрібна нам взагалі станція, яка гробить здоров'я народу? Або – чи потрібні нам такі власники, які не можуть передбачити подібні обставини і не знають, що в країні йде війна?

А може, пора повернути ПТЕС у власність держави, якщо ви не справляєтеся, пан мільярдер, га?

 

Голова ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» - Віктор Романенко

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
Метки текущей записи: ,
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 176 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Якщо немає гарячої води, мабуть її випили менеджери"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380687755502