Настав час…


 

З такими та подібними гаслами 1302181257дивляться на мешканців міста з білбордів чергові обіцяючи покращення…

Впевнені, шановні читачі нашого сайту, що ви чекаєте нашої публікації про відношення організації «Майдан Січеслав - Дніпро» до гасел з білбордів зробити вибір…!

Що ж, дійсно настав час робити вибір на майбутнє – кому довірити владу у нашому місті, коли бажаючих, які заявляють про себе як про єдиних кому можна довірити майно територіальної громади, майбутнє своїх дітей, віру у завтрашній день.

За суттю – вибори влади місцевого самоврядування – чергове виконання Конституційного обов’язку територіальної громади міста, але за складеними обставинами, коли нова влада, яка прийшла на хвилі Революції Гідності більше ніж за 1,5 роки не зробила й кроку для розбудови України як правової держави, виконання Законів гарантуючих право громадян на працю в виробничо - промисловій сфері з зарплатнею гідною європейської країни. Відродження економіки України з виробництвом конкурентно – спроможних товарів, коли у всіх сферах життєдіяльності панує занепад, зубожіння та свавілля, виборам придається принципове звучання – чи буде Україна відроджуватись, як європейська держава з її загально людяними цінностями.

Читайте також:

Виктор Романенко: «Децентрализация начинается с контроля общественности за эффективностью действий власти»

   Не треба мати багато глузду, щоб зрозуміти, що старі – нові кандидати з білбордів виконують і будуть виконувати, продовжувати діяльність, яка довела свою неспроможність занепадом країни, зубожінням населення, постійною напругою в суспільстві, що єдина альтернатива для відродження України – приведення до влади місцевого самоврядування фахівців , які залишились вірними послідовниками розбудови правової держави продовжують відстоювати цінності Революції Гідності, які своєю діяльністю і публікаціями – зверненнями до всіх мешканців міста підтверджують своє ставлення до того, що відбувається в країні та нашому за могутнім у економічно –промисловому та науково інтелектуальному потенціалі місті.

Таке наше впевнення ґрунтується на тому , що за ті 1,5 року панування власників білбордів мало чого зроблено для забезпечення Конституційної правової відповідальності владних структур за свою діяльність, фактично унеможливлюючи створення занепаду у життєдіяльності територіальної громади міста, мільярдних боргів за житлово-комунальні послуги – ефектного важелю впливу влади на громадян.

Читайте також:

Твій голос є вирішальним!

   Їх бажання –залишитись при владі і традиційно після виборів забути про обіцянки, продовжувати накопичувати на громадян віртуальні, не підтверджені фактами комунальні борги і гратись у благодійність. То ж настав час, шановні читачі та громадяни, які розділяють наші погляди, зробити вибір не між поганим та самим поганим, а свідомим вибором принципових фахівців – патріотів, співпрацею з активом громади і громадською відповідальністю за майбутнє міста і наших дітей .

 

Активіст ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Анатолій Третяк

Метки текущей записи:
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 237 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Настав час…"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366