Не можна поміняти Шилову на «мило» бо вона сама його виробляє.


 

1432301140_screenshot_49Мудрість на віки: «Борони мене, боже, від друзів, а з ворогами я і сам поквитаюся». І, схоже, ця істина зараз актуальна як ніколи. Але – трохи почекайте. Тобто почитайте.

На Дніпропетровщині невирішених проблем – за гланди. І кожен не сліпий і не глухий мешканець краю про це дуже добре знає.

Вважаю, зайвим буде сперечатися відносно того, що зрозуміти і частково пояснити місцеві та й загальнодержавні, м’яко кажучи, негаразди можна просто згадавши про криваву війну і зовнішнього ворога. Але, скажіть, шановні земляки, за якою шкалою розцінювати дії деяких наших рідних (та чого вже там!) депутатів, які не лише залишили країну, а ще й з-за бугра намагаються мутити воду та перешкоджати нашим прагненням та мріям, хоча в нас зараз і без таких «патріотів» геть не найдружелюбніше суспільство?.

Звичайно, в складні для країни і народу часи набагато важливіше написати ще одну статтю про купу проблем, назвати тих, хто винен (читай: жере бюджетні гроші, а працювати не хоче або не вміє), запропонувати свої варіанти виходу з кризової ситуації. Але, повірте, дивитися по ТБ, бачити і читати в Інтернеті перли депутата Дніпропетровської обласної ради Вікторії Шилової, але не відповісти їй адекватно – не можна. Не по-українські було б.

Наразі згадана мадам, за рецептом втікача-«проФФесора», фактично «прописалася» в Росії. Там вона майже щоденно відпрацьовує обличчям у рейтингових телепрограмах, не шкодуючи бруду для нового керівництва України. А ще розповсюджує «статті» в соцмережах і світиться на YouTube.

ibkjdf

А що таке? Вікторія ж – профі! Все-таки КНУКМ «імені юного орла» закінчила. На телебачення потрапила в 1993 році. Навіть півтора року (бо більше не дали) очолювала обласну Державну телерадіокомпанію. Втім, з Національної спілки журналістів України її вигнали геть – голосували за це одностайно. Але це ж – дрібниці.

Ні, за які кошти Вікторія майже щонеділі катається літаками до країні-агресора – питання друге. Хоча, якщо вірити цифрам та нулям в декларації Шилової про доходи, за рік вона заробила українських грошей хіба що на проїзд у московському метро.

 

Але які ж такі «факти» наша антигероїня поширює в РФ? Стоїте? Сідайте і вибачте, що не мовою оригіналки: вся влада в Україні, навіть опозиція (та ти шо!) – американські запроданці, Янукович – вічний президент, у зоні АТО практикують «чорну» трансплантологію і продають органи загиблих бійців за кордон, в ВСУ служать тільки нелюди й карателі (вони ж, розуміло, «кляті бандерівці»), впродовж війни на Донбасі загинули 50 тисяч осіб, країну врятує тільки федералізація ... Продовжувати?

Сказати, що поки ще депутат облради Шилова має сепаратистські погляди? Так це для неї комплімент. Питання в тому, коли дівчинка з Новомосковська (ні, ну ви подивіться – і тут в неї щось москальське!) змінить риторику? Наприклад, так, як вона під час навчання «тріумфально» змінювала факультети в університеті (біологічний, педагогічний, іноземних мов, правознавства), а потім з такою ж легкістю – політичні партії (привіт «Громаді» Павла Лазаренка, а також куму Олександру Вілкулу та коханцю української землі Ляшку) і, вибачте за інтимну подробицю, чоловіків. Ну прямо одноразова запальничка, полум'я якої не можна утримувати більше тридцяти секунд: інакше – гаплик.

Але що або хто рухає нашою депутаткою? Хм, на подібне питання і Шерлок Холмс відразу б не відповів – дипломатія все ж таки. У той же час відповідь відома. І, можливо, вона небезпечна. Адже хто знає – раптом сам Найтемнішій, який може купити півсвіту, фінансує її зехери? А може, її кишені наповнює колишній спонсор та кумедний «голова парламенту Новоросії» Олег Царьов, дії та антидержавні рішення якого вона так спритно підтримує – наприклад, щодо бойкоту останніх виборів президента України?

 

До речі Царьов, який Шилову дратував тим, що підставив її кума Вілкула в 2013 році, може фінансувати і її «Праву соціалістичну партію» та рух «Антивойна».

Хто знає напевне – напишіть нам, будь ласочка.

Втім, не так вже й страшна Шилова, як вона себе малює, коли бризкає стружкою політичного мила в російських ЗМІ. Набагато страшніше – тільки не вважайте за загрозу – її повернення на історичну батьківщину.

Уявіть: приїде вона додому в дорогій вишиванці, купити яку, до речі, її виборці (цікаво, такі ще залишилися?) зараз дозволити не можуть… тому що є у нас такі депутати-зрадники, як Вікторія Віталіївна. Ну, вийде «месія» до правильно проінструктованого і, зрозуміло, «стихійно бунтівного» народу. Бог з ним, виступить навіть зі своїми маразматичними гаслами. І що? Та нічого. Розвіється такий мітинг разом зі своїми ідеями ніби туман над Дніпром.

 

Чи я не правий? Був би неправий, налякана химерами Вікторія країну б не залишила. Тому що у себе на Батьківщині справжній патріот нічого не боїться.

Патріот повинен боротися та захищати свої ідеали до останнього подиху – для блага рідного народу і країни. Так, як боровся кожен з Небесної Сотні. Так, як це щодня роблять наші солдати і офіцери, незважаючи на справжній безлад у військовому управлінні.

Але нашій Галі, ой, вибачте Вікторії, мабуть, цього не зрозуміти. Та, здається, й не треба їй «такого счастья». Її патріотизм іншій. Точніше - «ізм» в неї з іншим початком і сенсом слова.

Хтось сказав би їй: «Панночка, заміж вам треба, може загальмуєте».

На жаль, що стосується діагнозу Вікторії, то навіть за наявності чоловіка довелося б йому ще тривалий час виправляти натуру такої дами. Чимало представників сильної статі неодноразово намагалися це зробити – та дарма. Втім, може, все ж таки, «чорні» трансплантологи з Донбасу їй допоможуть і пересадять мозок. Вірніше – укомплектують їм буйну депутатську голівоньку.

 

І – на останок. Саме зараз на Донбасі воює добра и чесна людина – колишній перший чоловік Вікторії. Справжній журналіст і патріот  – дійсно захищає Україну. І на мою думку, він та його побратими аж ніяк не відчувають допомоги від руху Шилової з російською назвою «Антивойна».

Інша справа – міни та снаряди… 

Далі буде…

 

Починаючи рубріку про найбільше одіозних,а скоріше за все цікавих, в певному сенсі депутатів, і не тільки за декларацією, хотілося б звернутись до небайдужих громадян, щодо інфи по цій категорії мешканців нашої області.

 Надіслати матеріали можете в коментарях до цієї статті. Будемо щиро вдячні.

І головне, разом маємо подбати, щоб ці особи не потрапили до наступного депутатського складу Дніпропетровщини.

Хай щастить. Слава нації!

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 529 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Не можна поміняти Шилову на «мило» бо вона сама його виробляє."

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366