АНОНС! 06.07.2015 суд проти судді!

   Нами, як громадськістю Дніпропетровщини ведеться робота, щодо притягнення до відповідальності суддів, які при винесенні рішень від імені України цинічно порушують Закони нашої держави. 

Читайте також : Не тільки недоторкані, а ще і неосудні 

Активісти ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»  звернулись  до Прокуратури Дніпропетровської області з Повідомленням про злочин, в якому просимо притягнути суддю Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Наумову О.С. до кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст.375 КК України. На що Прокуратура надає відповідь, що в діях ( а саме в порушенні Законів України суддею(!)) вони не вбачають склад злочину і не вносять дані факти до Єдиного реєстру досудових розслідувань. 

Після такої відповіді багато хто б зупинився із думкою про те, що ця система незламна і побороти її не можливо, але не Актив громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро», ми йдемо далі і подаємо позов до суду на прокуратуру Дніпропетровської області щодо невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення суддею Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська Наумовою Ольгою Сергіївною кримінального правопорушення, передбаченого ст.375 Кримінального Кодексу України, а саме – постановлення завідомо неправосудного рішення, що карається обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

Фото документу!7497e42a4a80ea7767d75846c2d197db8df3dfe8bf73ffb4548db6914a5e3516

І вже 2 липня 2015 року Бабушкінський районний суд м. Дніпропетровська повідомив, що 06 липня 2015 року о 9:30  призначено розгляд нашого позову, тому

Звертаємось до усіх патріотів приходьте 6 липня на 9:30 до Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська та скажіть своє НІ суддівському свавіллю!

До зустрічі!

 

 

Прес-служба ГО «МайданСічеслав-Дніпро»

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
Метки текущей записи: , ,
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 324 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Коментарі до запису "АНОНС! 06.07.2015 суд проти судді!"

Додати коментар
  1. Доброго дня шановні правозахисники ! Доброго дня пан Луценко ! Ви правильно підняли тему корупції в судах Дніпропетровська з чим і вітаю! Але хочу звернути увагу і на інші суди області, особливо районні, де не тільки приймаються явно незаконні рішення та вироки, але й просто судді відносяться до людей як до бидла ! Дзержинський рай суд м. Кривого Рогу- суддя Чайкіна при спробі журналіста знімати відкритий судоий процес, самовільно вийшла у нарадчу кімнату, а коли через годину вийшла та оголосила Ухвалу,що дозволяє знімати судовий процес !!! хоча за законом це дозволено і без будь-якої ухвали суду! Тому буду радий, якщо Ви будете надсилати на мою адресу новини про розгляд цієї справи у суді, що дуже важливо для простих людей, яких принижують ці слуги закону. З повагою Євгеній т. 0994563510

Тут ви можете написати коментар до запису "АНОНС! 06.07.2015 суд проти судді!"

* Текст коментаря
* Обов'язкові поля для заповнення

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380687755502