Дніпропетровські студенти пишуть історію Майдану.

Сьогодні, 23 березня, в офісі громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» відбулась зустріч лідера нашої організації Віктора Романенка  із студентами 3го курсу історичного факультету Дніпропетровського національного університету ім.. Олеся Гончара Тетяною Заболотною та Дар’єю Гордієнко, в рамках проекту Інституту національної пам’яті  «Майдан: усна історія».

 

DSC_2356

 

Студенти завітали  до лідера Дніпропетровського Євромайдану  із  прагненням почути про події дворічної давнини від першої особи, від людини, яка починала майданівський рух у Дніпропетровську і яка, один з небагатьох, хто і зараз продовжує втілювати ідеї майдану  в життя, але зараз це вже відбувається не на площах та мітингах, а в  плідній взаємодії із органами влади та правоохоронними структурами, що в комплексі допомагає робити наше місто, та країну в цілому, краще.

В своєму інтерв’ю для проекту «Майдан : усна історія» Віктор Романенко на якийсь момент поринув у спогади та всі втратили відлік часу, від того заплановане інтерв’ю на 20 хвилин тривало понад 1.5 години, але ні на хвильку не втратило своєї змістовності та актуальності.

 

DSC_2358

 

Від гостей нам вдалося дізнатись, що Інститут національної пам’яті  в межах реалізуємого проекту збирає документи, світлини та інші речі, які були створені або використані під час подій 2013-2014 років, тому шановні читачі, якщо у вас є матеріали часів Майдану і ви хочете, щоб наші діти та онуки читали правдиву історію про Революцію Гідності, просимо надати копії матеріалів до нашої організації, а ми, в свою чергу, гарантуємо, що всі вони будуть передані до Інституту національної пам’яті та назавжди залишаться в історії нашої країни.

І на завершення хочеться зазначити, що це вже не перша зустріч, коли школярі та студентство прагнуть почути правду про події Майдану і від цього стає по справжньому добре та спокійно за майбутнє нашої країни, бо воно в надійних руках нашої молоді!

Слава Україні!

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 153 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Дніпропетровські студенти пишуть історію Майдану."

* Текст коментаря
* Обов'язкові поля для заповнення

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380687755502