Дніпропетровські студенти пишуть історію Майдану.

Сьогодні, 23 березня, в офісі громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» відбулась зустріч лідера нашої організації Віктора Романенка  із студентами 3го курсу історичного факультету Дніпропетровського національного університету ім.. Олеся Гончара Тетяною Заболотною та Дар’єю Гордієнко, в рамках проекту Інституту національної пам’яті  «Майдан: усна історія».

 

DSC_2356

 

Студенти завітали  до лідера Дніпропетровського Євромайдану  із  прагненням почути про події дворічної давнини від першої особи, від людини, яка починала майданівський рух у Дніпропетровську і яка, один з небагатьох, хто і зараз продовжує втілювати ідеї майдану  в життя, але зараз це вже відбувається не на площах та мітингах, а в  плідній взаємодії із органами влади та правоохоронними структурами, що в комплексі допомагає робити наше місто, та країну в цілому, краще.

В своєму інтерв’ю для проекту «Майдан : усна історія» Віктор Романенко на якийсь момент поринув у спогади та всі втратили відлік часу, від того заплановане інтерв’ю на 20 хвилин тривало понад 1.5 години, але ні на хвильку не втратило своєї змістовності та актуальності.

 

DSC_2358

 

Від гостей нам вдалося дізнатись, що Інститут національної пам’яті  в межах реалізуємого проекту збирає документи, світлини та інші речі, які були створені або використані під час подій 2013-2014 років, тому шановні читачі, якщо у вас є матеріали часів Майдану і ви хочете, щоб наші діти та онуки читали правдиву історію про Революцію Гідності, просимо надати копії матеріалів до нашої організації, а ми, в свою чергу, гарантуємо, що всі вони будуть передані до Інституту національної пам’яті та назавжди залишаться в історії нашої країни.

І на завершення хочеться зазначити, що це вже не перша зустріч, коли школярі та студентство прагнуть почути правду про події Майдану і від цього стає по справжньому добре та спокійно за майбутнє нашої країни, бо воно в надійних руках нашої молоді!

Слава Україні!

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 175 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Дніпропетровські студенти пишуть історію Майдану."

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366