Громадські ради «Наживо», або Кодекс етики для активістів (ВІДЕО)

Про взаємодію громадськості з населенням, владою та між собою говорили в ефірі телепередачі "Наживо" на 51 телеканалі.

Гостями студії стали Віктор Романенко - голова Громадської організації "Майдан Січеслав-Дніпро", Лілія Богачова - представник Громадської ради Дніпра, Сергій Довгополий - представник коаліції Дніпровські реформи, також до дискусії приєднався активіст Іван Васючков.

ор

Під час ефіру ведучий телеперадачі поставив питання перед Головою  Громадської організації "Майдан Січеслав-Дніпро" Віктором Романенко стосовно створення та діяльності Громадської ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації, мета цією роботи та загальні функції. В своєму виступі пан Романенко, закцентував увагу, що, на жаль, Громадська рада попереднього скликання припинила свою діяльність не через сплив терміну повноважень, а саме її було розпущено Розпорядженням Голови Дніпропетровської облдержадміністрації.

наживо

На думку Віктора Романенка Громадську раду варто розглядати, як громадський орган владних повноважень, бо принцип формування цього консультативно-дорадчого органу дуже схожий із принципами створення та діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, але не варто зважати на той момент, що Громадські ради мають на рівні з правами так само і обов'язки, робота має заключатись не виключно в критиці і не сприйнятті, а й наданні конструктивних пропозицій, створенні дієвих механізмів, які мають на меті в першу чергу вирішення проблемних питань населення.

Як зазначив Віктор Романенко дуже важливим для у конструктивної та плідної роботи Громадської ради є бажання представників громадянського суспільства впроваджувати позитивні зміни, брати на себе відповідальність, а не просто рахуватись та при нагоді використовувати посвідчення члена того, чи іншого консультативно-дорадчого органу.

Завершуючи свій виступ пан Романенко зазначив, що взаємоповага, взаємодія та конструктивна співпраця громади з владою дає позитивні результати для регіону, а свари та непорозуміння призводять до роз'єднання та втрати можливості впровадження змін як в нашій рідній області, так і в країні вцілому.

Детальніше у відео 51 каналу:

 

 

Прес-служба ГО "Майдан Січеслав-Дніпро"

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 401 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Громадські ради «Наживо», або Кодекс етики для активістів (ВІДЕО)"

* Текст коментаря
* Обов'язкові поля для заповнення

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380687755502