Новий очільник Дніпровської міської поліції півтори години відповідав на питання Робочої групи Громадської ради при МВС України (ФОТО)

Сьогодні, 21 червня 2017 року,  в приміщенні  Дніпровського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області відбулось засідання Робочої групи по Дніпропетровській області Громадської ради при МВС України, членами якої є представники Громадської організації "Майдан Січеслав-Дніпро", за участю  Т.в.о. начальника Дніпровського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області полковника поліції Кабаненко Олега Михайловича.

DSC_0012

Під час зустрічі Секретар Робочої групи Вероніка Коміссар повідомила про порядок діяльності Робочої групи, а також про результати роботи за перше півріччя.

Віктор Романенко зазначив про участь представників Робочої групи під час масових заходів в місті, також повідомив про готовність Робочої групи до взаємодії з Дніпровським відділом поліції ГУНП в Дніпропетровській області.

DSC_0036

Також всі присутні мали можливість поставити питання новопризначеному начальнику  міського відділу поліції, громадськість цікавили питання щодо демонтажу АГЗП, який відбувався в м. Дніпро цими вихідними, незаконні знесення МАФів та рейдерські захоплення автомобільних стоянок та парковок.

Наприкінці зустрічі Кабаненко Олег Михайлович зазначив, що необхідно проводити дані зустрічі один раз на місяць для отримання зворотнього зв'язку та планування спільних дій поліції та громадськості.

Прес-служба ГО "Майдан Січеслав-Дніпро"

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 754 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Новий очільник Дніпровської міської поліції півтори години відповідав на питання Робочої групи Громадської ради при МВС України (ФОТО)"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366