Перевірка якості ремонту доріг триває. (ФОТО)

28 березня 2017 року член правління Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» Вероніка Коміссар у складі  Спеціальної  комісії з представників ДніпроОДА, громадськості та технагляду  здійснили перевірку якості ремонту доріг, проведеного в  місті Нікополі та м. Марганці  у 2016 році.

Так під перевірку потрапила вул.. Херсонська, що у місті Нікополі, капітальний ремонт якої було зроблено у 2016 році за рахунок бюджету Дніпропетровської облдержадміністрації. Під час попереднього візуального обстеження дорожнього покриття комісією були виявлені недоліки у її якості, тому під час повторної інспекції було вирізано частку асфальтового покриття з метою проведення лабораторного дослідження його складу на відповідність кошторисної документації. Результат лабораторного дослідження буде готовий через 10 діб.

Варто зазначити, що у інспекції взяли участь також представники Нікопольської міської ради та представник підрядної організації – виконавця послуг. Згідно Акту перевірки якості ремонту доріг всі витрати по усуненню недоліків покладаються саме на підрядну компанію та мають бути усунені до 1 травня 2017 року.

У м. Марганець комісія проінспектувала вул.. Радгоспну. Під час інспекції були виявлені певні недоліки та зобов’язано підрядну компанії усунути їх за власний рахунок.  Варто зазначити, що у 2016 році було проведено ремонт дорожнього покриття по вул.. Радгоспна, а у 2017 році проводиться ремонт пішохідної частини даної вулиці.

IMG_5768

Всього Спеціальна  комісія з представників ДніпроОДА, громадськості та технагляду здійснила перевірку 117 об`єктів  із них лише по 12 об`єктам були виявлені недоліки у якості ремонту.

Читайте також:  "Перевірка доріг Дніпропетровської області триває (ФОТО)"

Перевірки триватимуть і надалі, про результати ми будемо повідомляти своїх читачів.

Прес-служба ГО  «Майдан Січеслав-Дніпро»

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 433 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Перевірка якості ремонту доріг триває. (ФОТО)"

* Текст коментаря
* Обов'язкові поля для заповнення

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380687755502