#тризубцеукраїна продовжує об’єднувати громаду! АНОНС!

Дорогі Друзі!

 

Громадськість Дніпропетровщини запрошує вас підтримати всесвітню акцію #тризубцеукраїна та долучитися до флешмобу, який відбудеться у місті Павлограді  1 квітня 2017 року о 14:00 на Соборній площі!

АФИША

Це вже четверта акція у Дніпропетровській  області ініційована Громадською організацією «Майдан Січеслав-Дніпро», яка має на меті популяризацію українських державних символів за кордом, раніше у живий Тризуб об’єдналися дніпряни спільно зі службовцями ДніпроОДА, учні дніпровської школи №134 та спільна акція активної громадськості з патрульними поліцейськими Дніпра!

Тепер на черзі місто Павлоград!

У зв’язку з виникненням проблеми в ідентифікації українських національних символів за кордоном, через недостатню поінформованість  світової спільноти про національну символіку України, виникла проблема ототожнення традиційний українських національних символів з символами ультраправих рухів. Дана проблема призвела до гучних публікацій в закордонних ЗМІ про дніпровського футболіста  Романа Зозулю, якого звинувачують у нацизмі.

      З метою популяризації національних символів України, а саме малого державного гербу України (тризуб), ми, як представники громадянського суспільства Дніпропетровщини проводимо флешмоб під час якого громадськість Павлограду сформує живий Тризуб та передадуть естафету іншим містам Дніпропетровської області, а також загальноосвітнім школам, вищим навчальним закладам і так далі..

Павлоградці, приєднуйтесь до історичної події!

Прес-служба ГО»Майдан Січеслав-Дніпро»

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 261 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "#тризубцеукраїна продовжує об’єднувати громаду! АНОНС!"

* Текст коментаря
* Обов'язкові поля для заповнення

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380687755502