В м. Дніпро стартував конкурс дитячого малюнку до Дня Гідності та Свободи (ФОТО)

Сьогодні, 14 листопада, у м. Дніпро розпочався конкурс малюнку серед учнів 8 - 9 класів на тему "Гідність та свобода очима дітей", який ініційований Громадською організацією "Майдан Січеслав-Дніпро" та підтриманий Дніпропетровською обласною державною адміністрацією в особі заступника голови облдержадміністрації Примакова Каміля Юрійовича.

До участі у конкурсі долучились середні загальноосвітні школи №74 (Чечелівський район м. Дніпра) та № 37 (Центральний район), а також Спеціалізована  школа №134, що у АНД районі.

На честь оголошення про початок підготовки до Дня Гідності та Свободи голова правління ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" та організатор Євромайдану у м. Дніпро Віктор Романенко виступив перед  учнями тих шкіл,  які виявили  бажання долучитись до патріотичного конкурсу, у своєму виступі Віктор Михайлович звернувся до дітей з побажаннями бути гідними громадянами своєї держави та шанувати пам'ять Героїв, які поклали своє життя у боротьбі за проєвропейський розвиток Української держави.

Фото:

Зустріч із учнями 9 класу  СШ №74:

Учні 8го класу школи №74, також, зацікавились патріотичним конкурсом:

 

Середня школа №74 вже має досвід проведення патріотичних виставок, так, наприклад, в холі школи можна побачити малюнки учнів 2-5 класів, якіі зізнаються в любові до рідного міста Дніпро.

Спільна зустріч Віктора Романенко із учнями 8 та 9 класів спеціалізованої школи №134, яка вже традиційно долучилась до патріотичних заходів організованих Громадською організацією "Майдан Січеслав-Дніпро".

Слова вдячності директору школу Кульбач Ларисі Михайлівні за виховання  справжніх патріотів:

DSC_0341

 

Найактивніші учні 7-9 класів середньої школи №37 з уважністю слухали виступ Віктора Романенко, бо всі планують долучитись до конкурсу малюнків:

Голова ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" Віктор Михайлович  Романенко та Директор школи №37 Наталья Петрівна Нізельник планують подальшу взаємодію:

DSC_0371

 

А виставка найкращих робіт відкриється 21 листопада 2017 року на День Гідності та Свободи у холі Дніпропетровської облдержадміністрації. Запрошуємо громадськість та активних містян долучитись до патріотичних заходів!

 

Прес-служба ГО "Майдан Січеслав-Дніпро"

 

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 829 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Коментарі до запису "В м. Дніпро стартував конкурс дитячого малюнку до Дня Гідності та Свободи (ФОТО)"

Додати коментар
Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380687755502