Відбулась відео-конференція на тему: Шість років реалізації ЗУ «Про доступ до публічної інформації» (ВІДЕО)

18762396_1471123029605925_1046328894_nАктив Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» взяли участь у експертній зустрічі для обговорення пріоритетів діяльності Уряду у форматі відео-конференції. Яка проводиться відповідно до резолюції Прем’єр-міністра України від 6 липня 2016р. № 24185/1/1-16.

Тема для обговорення – Шість років реалізації Закону України «Про доступ до публічної інформації». Учасниками стали представники громадянського суспільства семи областей України та профільні експерти Секретаріату Кабінету Міністрів України та Офісу Уповноваженого з прав людини.

Представники громадянського суспільства Дніпропетровщини у своїх виступах зазначали, що в м. Дніпро існує системна проблема із доступом до публічної інформації, а саме орган місцевого самоврядування Дніпровська міська рада не надає відповіді на запити на публічну інформацію, у зв’язку з чим громадськість вимушена звертатись до омбудсмена.

Також, підіймалось питання із посилення відповідальності розпорядників інформації за порушення прав громадян.

Представники інших областей –учасників відео-конференції повідомили, що особливих проблем із доступом до публічної інформації вони не мають, а львів’яни зазначили, що регіональні проблеми це не важливо. Хоча, варто вказати, що саме вирішення питання, щодо забезпечення права громадян на вільний доступ до публічної інформації – є дієвим механізмом громадського контролю діяльності органів влади.

Відео:

Прес-служба ГО "Майдан Січеслав-Дніпро"

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 371 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Відбулась відео-конференція на тему: Шість років реалізації ЗУ «Про доступ до публічної інформації» (ВІДЕО)"

* Текст коментаря
* Обов'язкові поля для заповнення

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380687755502