17 грудня — День працівника державної виконавчої служби

117661Формування незалежної України на шляху створення правового державного устрою – тяжкий та тривалий процес. Присутня різна реакція на всі процеси в новітній історії молодої країни, проте очевидним залишається те, що ці процеси ще відбуваються – це означає, що український народ обрав правильний напрям.

Проведення ефективної роботи Державної виконавчої служби України невід’ємно залежить від утвердження верховенства права та закону, без цього жодне цивілізоване суспільство в сучасному світі немає ніяких можливостей збереження своєї індивідуальності  в стрімко розвиваючихся умовах нашого людства. Її робота моніториться урядом України через Міністерство юстиції України та визначається певним переліком законів та підзаконних актів, що дають змогу виконувати пряму реалізацію державної політики у галузі неухильного здійснення рішень судів, інших профільних органів чи посадових осіб у точній відповідності до діючих законів України.

Результати роботи саме державних виконавців на процеси закріплення принципів законної справедливості дуже значний. Здійснюючи свої прямі обов’язки, ці люди не один раз наражали і продовжують наражати своє життя великій кількості неприємностей, але вони  постійно продовжують відстоювати інтереси нашої країни, де закон є основною нормою життя.

Беручи до уваги всі перелічені фактори, а також враховуючи чесні традиції нашого народу, для підтримки діяльності Міністерства юстиції України, у 2009 році за Указом президента України № 569 від 22-го липня 2009-го року, в державному календарі виникло нове професійне свято - День працівника державної виконавчої служби, котре кожного року відзначають 17-го грудня.

Цього дня команда ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» хоче привітати всіх, хто цього дня відзначає своє професійне свято! Працівники виконавчої служби України бажаємо вам, щоб в вашій роботі завжди на першому місці були честь, справедливість, верховенство закону та права. Зі святом Вас!

Прес-служба ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" за матеріалами www.dilovamova.com

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 65 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "17 грудня — День працівника державної виконавчої служби"

* Текст коментаря
* Обов'язкові поля для заповнення

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380687755502