29 грудня — День інформаційно-медійних структур Міністерства оборони України та Збройних Сил України

Для підтримання престижу праці в інформаційно-медійних структурах Збройних Сил України та структур Міністерства оборони України, Міністр оборони України підписав наказ № 698 від 27 грудня 2010 року "Про встановлення Дня інформаційно-медійних структур Міністерства оборони України та Збройних Сил України" – цей святковий день щорічно відзначають 29 грудня.

Не секрет, що 29 грудня 1991 року розпочав свою роботу перший прес-секретарь військового відомства незалежної України і було сформовано прес-службу Міністерства оборони України. Ці дії стали початком створення і формування у Збройних Силах України підрозділів, що кожен день оперативно інформують громадськість про новини Українських військ та формують позитивний імідж наших військ та військових традицій у жителів країни.

Працівники інформаційно-медійних структур міністерства оборони України та Збройних Сил України мають високий рівень професіоналізму, завжди напоготові бути корисними Збройним Силам України та своїй країні.

Команда ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» вітає всіх працівників інформаційно-медійних структур Міністерства оборони України та Збройних Сил України та зичимо їм здоров’я, сімейного щастя та гідного виконання своїх обов’язків!

Прес-служба ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" за матеріалами www.dilovamova.com

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 121 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "29 грудня — День інформаційно-медійних структур Міністерства оборони України та Збройних Сил України"

* Текст коментаря
* Обов'язкові поля для заповнення

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380687755502