5 вересня — Міжнародний день благодійності.

1441359097_04317466Міжнародний день благодійності вперше відзначався 2013 року, щоб актуалізувати внесок усіх благодійників та волонтерів у подолання сучасних проблем людства, таких як бідність, смертоносні хвороби, неписьменність тощо. Відтоді до цього свята окремі люди, благодійні організації, бізнес-компанії готують фандрейзингові та промо-акції: жертвують одноденну платню або виручку на добрі справи, продають сувенірну продукцію, влаштовують благодійні пробіги, аукціони та інші креативні заходи для збору пожертв.

Торік наближення Міжнародного дня благодійності стимулювало початок одного з наймасовіших флешмобів, Ice Bucket Challenge. Кампанія набула популярності в Україні завдяки соціальним мережам і залучила до благодійності тисячі людей.

Міжнародний день благодійності був затверджений 17-го грудня 2012-го року на 58-му пленарному засіданні Генеральної Асамблеї ООН з ініціативи Угорщини. 5 вересня було обрано не випадково. Це день, коли відійшла у кращий світ Мати Тереза, яка стала для всього світу символом милосердя. 1979 році калькутській черниці вручили Нобелівську премію миру за внесок у боротьбу з бідністю. Мати Тереза віддала ці гроші знедоленим людям в Індії.

«Зараз, коли потреба в гуманітарній допомозі як ніколи велика і коли кількість біженців і переміщених осіб стала рекордно високою з часу закінчення Другої світової війни, благодійність відіграє дедалі важливішу роль у задоволенні потреб людей», - зазначив генеральний секретар ООН Пан Гі Мун у своєму посланні з нагоди Міжнародного дня благодійності.

«Завдяки своїм ресурсам, знанням і творчому потенціалу благодійні та добровільні організації будуть безцінними партнерами у справі здійснення нового порядку денного в галузі сталого розвитку до 2030 року», - йдеться в Аддис-Абебській програмі дій.

Дякуємо всім, хто несе добро у світ за покликом серця і всім, хто робить сектор благодійності сильним і професійним. Міжнародний день благодійності відзначали в суботу, але в понеділок і наступні дні не пізно допомогти ближнім і незнайомим, долучитися до роботи благодійної організації, якій довіряєте, і просто подякувати тим, хто творить добро, навіть не чекаючи вдячності.

 

Джерело: ufb.org.ua

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 176 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "5 вересня — Міжнародний день благодійності."

* Текст коментаря
* Обов'язкові поля для заповнення

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380687755502