Флешмоб «Тризуб – це Україна» в Дніпрі зібрав близько 300 містян (ФОТО)

 

Тризуб не намальований, а з людей. Головний національний символ ожив біля ДніпроОДА. У формі Герба України вистроїлися майже 300 жителів Дніпропетровщини. Флешмоб адресували закордонній спільноті. Так засвідчили свою повагу до національної символіки.

«Дніпропетровщина долучилася до всесвітньої акції. Виступила з ідеєю громадськість – ДніпроОДА ініціативу підтримала. Мета заходу – популяризація українських державних символів за кордоном. Зараз склалася ситуація, коли закордонна спільнота недостатньо проінформована про наші національні символи. Тризуб – це наш Герб, який ми, українці, поважаємо й готові захищати», – зазначила член правління Громадської організації "Майдан Січеслав-Дніпро"  Вероніка Коміссар.

17212028_1858355467769521_3851477459546896823_o

 

Навпроти будівлі ДніпроОДА розгорнувся масштабний флешмоб «Тризуб – це Україна».  В руках всі учасники Акції тримали аркуші формату А3 із зображенням Тризубу на синьо-жовтому фоні написано українською та англійською – «Тризуб – це Україна», «Trident is Ukraine». Після хвилинної підготовки учасники флешмобу- майже 300 жителів області,  підняли аркуші до гори і тим самим створили єдиний монолітний тризуб.

 

 

Флешмоб підсумували Гімном України, який був виконаний акапельно на чолі з Головою Громадської організації "Майдан Січеслав-Дніпро" Віктором Романенко.
 

 

Наступна акція вже запланована у загальноосвітніх школах міста, а далі флешмоб вирушить містами та районами регіону.  Учасником акції може стати кожен бажаючий.

 

Прес-служба ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" 

за матеріалами: adm.dp.gov.ua

Фото: Лідія Полешко, adm.dp.gov.ua

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 622 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Флешмоб «Тризуб – це Україна» в Дніпрі зібрав близько 300 містян (ФОТО)"

* Текст коментаря
* Обов'язкові поля для заповнення

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380687755502