Субсидію на комуналку можуть скасувати навіть “через копійку” боргу…

Заборгованість зі сплати за житлово-комунальні послуги за два і більше місяців, може стати причиною непризначення субсидій.

subsПро це повідомив заступник директора Департаменту соціальної політики КМДА - начальник управління пільг, державної та регіональної допомоги Максим Бученко на прес-конференції, повідомляє Укрінформ.

За його словами, постановою № 300 від 26 квітня цього року Кабінет Міністрів України визначив, що право на перепризначення субсидій втрачають ті громадяни, які мають борг по оплаті за житлово-коунальні послуги за два і більше місяців. Представник КМДА підкреслив, що заборгованість буде враховуватися незалежно від її суми - це може бути і одна копійка, одна гривня або 1000 гривень.

Одночасно Бученко зазначив, що станом на 1 травня в Києві 297 тисяч домогосподарств отримували субсидію, але близько 100 тисяч з них - боржники.

Він також підкреслив, що сьогодні йде процес перепризначення субсидій, тому люди в платіжках отримали рахунки без урахування субсидій.

«Громадян ми просили і просимо платити за житлово-комунальні послуги по можливості в повному обсязі. Після перепризначення житлової субсидії буде автоматично перераховано суму, і у громадян з'явиться переплата, яку вони зможуть потім використовувати », - закликав Бученко.

Він також запевнив, що в даний час вже здійснено обробку 65% особових рахунків для автоматичного перепризначення субсидій, і висловив надію, що до кінця липня ця цифра складе 90-95%.

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 415 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Субсидію на комуналку можуть скасувати навіть “через копійку” боргу…"

* Текст коментаря
* Обов'язкові поля для заповнення

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380687755502