В Україні один із найнижчих у світі показників покриття 3G мережами

-

zvyazok.com.ua

zvyazok.com.ua

За статистичними даними компанії OpenSignal в серпні цього року було визначено, що Україна є відсталою інтернет – країною . За даними викладеними на сайті OpenSignal наша країна посідає одне з останніх місць у мережі покриття 3G/4G інтернет-зв’язку.

Територія країни покрита мережами UMTS (3G) менше ніж 50%, нижчий показник  тільки в Гайяні, але поступається Індії, в якої територія з покриттям складає більше ніж 60%. Південна Корея є світовим лідером за територією покриття сучасних інтернет-мереж, там покрито більше ніж 98% від загальної території. З невеликим відривом на другому місці знаходиться Японія, а на третьому – Ізраїль.

-

businessua.com

businessua.com

Також за  даними цієї компанії, наша країна знаходиться на 67 місці з 95 за швидкісним мобільним інтернетом. Так, у нас мобільний інтернет працює на швидкості 5,78 Мбіт/с. А лідером цього рейтингу по швидкості мобільного інтернету  є Південна Корея, в якій швидкість складає 41,34 Мбіт/с.

Всі ми знаємо, що в Україні з великим запізненням розпочалося впровадження 3G покриття, ніж у інших державах. Головну відповідальність за це несе держава, яка не видавала відповідних частот для операторів мобільного зв’язку. Як прогнозують експерти, в Україні мережі четвертого покоління LTE (4G) з’являться не раніше 2018 року.

Прес-служба  ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 257 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "В Україні один із найнижчих у світі показників покриття 3G мережами"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366