В Україні один із найнижчих у світі показників покриття 3G мережами

-

zvyazok.com.ua

zvyazok.com.ua

За статистичними даними компанії OpenSignal в серпні цього року було визначено, що Україна є відсталою інтернет – країною . За даними викладеними на сайті OpenSignal наша країна посідає одне з останніх місць у мережі покриття 3G/4G інтернет-зв’язку.

Територія країни покрита мережами UMTS (3G) менше ніж 50%, нижчий показник  тільки в Гайяні, але поступається Індії, в якої територія з покриттям складає більше ніж 60%. Південна Корея є світовим лідером за територією покриття сучасних інтернет-мереж, там покрито більше ніж 98% від загальної території. З невеликим відривом на другому місці знаходиться Японія, а на третьому – Ізраїль.

-

businessua.com

businessua.com

Також за  даними цієї компанії, наша країна знаходиться на 67 місці з 95 за швидкісним мобільним інтернетом. Так, у нас мобільний інтернет працює на швидкості 5,78 Мбіт/с. А лідером цього рейтингу по швидкості мобільного інтернету  є Південна Корея, в якій швидкість складає 41,34 Мбіт/с.

Всі ми знаємо, що в Україні з великим запізненням розпочалося впровадження 3G покриття, ніж у інших державах. Головну відповідальність за це несе держава, яка не видавала відповідних частот для операторів мобільного зв’язку. Як прогнозують експерти, в Україні мережі четвертого покоління LTE (4G) з’являться не раніше 2018 року.

Прес-служба  ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 238 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "В Україні один із найнижчих у світі показників покриття 3G мережами"

* Текст коментаря
* Обов'язкові поля для заповнення

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380687755502