Парад на Хрещатику знову підняв патріотичний дух нації.


 

Ðåïåòèöèÿ ïàðàäà âîéñê ïî ñëó÷àþ 25-é ãîäîâùèíû Íåçàâèñèìîñòè Óêðàèíû, íà Êðåùàòèêå, â Êèåâå, 19 àâãóñòà 2016 ã. Ôîòî Èâàíîâ Àëåêñåé / ÓÍÈÀÍ

Після його проведення навіть противники торжества задумалися – чи варто перти проти нашої держави.

Дуже багато було розмов з приводу того, чи проводити в Києві військовий парад на День Незалежності України. Особливо відзначилися ті, хто кричав, що, мовляв, за часів кризи робити цього не варто, що це тільки роздратує людей, які ледве зводять кінці з кінцями і на свято не підуть.

Однак парад успішно провели, народ вийшов на вулиці, і результати не змусили себе довго чекати. Мова не йде про численні ролики в Інтернеті, хоча й вони так само сприяли підняттю морального духу нації на якісно новий рівень. Мова про те, що люди побачили: в разі чого, їх є кому захищати. Народ України переконався, що армія добре озброєна і здатна протистояти агресорам не тільки на Донбасі.

Парад проводили не для звітності президенту, Верховній Раді або Кабінету міністрів. Парад проводився, перш за все, для простих людей і особливо – для нового покоління, що росте, прямо скажемо, далеко не в найкращих економічних умовах, точніше – в часи бойових дій і терористичної агресії.

Парад дав кожному справжньому патріоту, кожному жителю України натхнення і віру в захищене майбутнє. Він став ще одним приводом нагадати нації: для того, щоб завести і зберегти господарство в цілості, необхідно спочатку мати сторожову собаку. Ні, не ланцюгового пса, який буде боронити золоті батони олігархів і злодіїв усіх мастей, а доброго воїна, що стереже народне добро і стоїть на варті миру в державі.

Також нам, активістам ГО «Майдан Січеслав-Дніпро», вкрай приємно було спостерігати, що в параді взяли участь і наші доблесні земляки – воїни, які вже не раз довели свою силу і міць броні армії під час проведення АТО. Та й морські піхотинці порадували, дай їм бог здоров’я!

А ще я помітив іншу вельми приємну та радісну тенденцію. Звичайно, розмах цьогорічного святкування Дня Незалежності був не таким, як у минулі роки, коли на таких урочистостях тільки ледачий генерал не відмивав гроші. Тим часом після свята, наприклад, в Дніпрі на лобовому склі багатьох автомобілів знову все частіше стали з'являтися невеличкі українські прапорці. Але ж, погодьтеся, що останнім часом дух патріотизму серед населення було явно втрачено. А тепер його знову пробудили. Хіба це не радує?

Безумовно, лише парадами проблем країни не вирішити і віну на сході не виграти. Але ж ніхто не стане сперечатися, що відновлення держави починається саме з віри в те, що ти робиш, для чого це відбувається і для кого.

Тому вірю, дорогенькі мої: ми зробимо все, що намітили, про що мріяли впродовж років темряви. Інакше – як нам дивитися в очі своїм дітям та онукам? Інакше наші північні «партнери» та інші «доброзичливці» не перестануть проводити проти нас агресивну політику, в тому числі інформаційну – брудну й огидну.

Доведемо ж справами, а не словами, що нашу Батьківщину нікому не зломити. Нехай наша країна стане сильною, процвітаючою і по-справжньому незалежною державою!

І ще один маленький нюанс. Десь на просторах Всесвітньої Павутини я прочитав, що Путін начебто не бачив нашого параду. Брешуть! Бачив – сто відсотків, та ще й, напевне, зубами скрипів від лютої ненависті, а може й лікті кусав. Ну що сказати? Смачного. Нехай їх і гризе та своїм газом занюхує.

Слава Україні!

 

Голова ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»- Віктор Романенко

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 19928 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Парад на Хрещатику знову підняв патріотичний дух нації."

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366