Переселенці з Донбасу тікають із Росії


 

Переселенці з Донбасу тікають із Росії

2nkBP4rOadhHIZqE46yJДалеко не всім українським переселенцям вдалось адаптуватись в Російській Федерації. Головні причини того, що українці повертаються на Батьківщину -  потрібно багато коштів для легалізації документів, корупція в міграційних службах, відсутність безкоштовного медичного забезпечення. З цими проблемами доводиться зустрічатись всім українським переселенцям.

Однією з головних проблем переселенці називають висока ціни на процедуру легалізації документів. Питання в тому, що право подати документи до міграційної служби мають лише ті, хто має реєстрацію за місцем проживання, але не кожна людина, яка приїхала з іншої країни, має житло або родичів в Росії? Звісно, переселенці винаймають житло, на це потрібні кошти, до цього всього ще й на оформлення тимчасової реєстрації потрібує грошей. Тим у кого є родичі в Російській Федерації простіше, вони забезпечать житлом та допоможуть зареєструвати біженців в міграційній службі.

Далі важливим питанням є отримання медичної допомоги, для прикладу в Україні медицина безкоштовна, а як щодо Росії? Звернутись до лікарні за безкоштовною медичною допомогою можна лише за місцем реєстрації. Інші медичні установи приймають пацієнтів лише на платній основі.

Пошук роботи – це також досить важливе питання для переселенців із Донбасу. Так от, як зазначають самі переселенці, якщо людина, яка шукає роботу не є громадянином Росії, офіційно влаштуватись на роботу дуже складно. Або якщо є така можливість, то оплата праці буде дуже низькою, наприклад робітники заводів отримують 10-15 тисяч рублів/місяць, люди зайняті в сільському господарстві – 20 тисяч рублів. Інші вакансії є майже недоступними.

Наступне питання - умови проживання переселенців. Як наголошують самі переселенці, якість житла у запропонованій Волгоградській області має значно нижчий рівень, ніж їх житло на Донбасі.

Пересенці із Донбасу особливо обурені чергами в міграційних органах та необхідністю неодноразово здійснювати одну й ту ж саму процедуру реєстрації, а особливо складно це робити з маленькими дітьми, бо саме вони є найбільш вразливими до стресів.

Всі ці важливі питання, які турбують кожного переселенця, його членів, сім’ї, родичів друзів та знайомих заставляють замислитись українських переселенців над питанням повернення до України.

Прес-служба ГО "Майдан Січеслав-Дніпро"

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 153 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Переселенці з Донбасу тікають із Росії"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366