Перевірка якості ремонту доріг триває. (ФОТО)


 

28 березня 2017 року член правління Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» Вероніка Коміссар у складі  Спеціальної  комісії з представників ДніпроОДА, громадськості та технагляду  здійснили перевірку якості ремонту доріг, проведеного в  місті Нікополі та м. Марганці  у 2016 році.

Так під перевірку потрапила вул.. Херсонська, що у місті Нікополі, капітальний ремонт якої було зроблено у 2016 році за рахунок бюджету Дніпропетровської облдержадміністрації. Під час попереднього візуального обстеження дорожнього покриття комісією були виявлені недоліки у її якості, тому під час повторної інспекції було вирізано частку асфальтового покриття з метою проведення лабораторного дослідження його складу на відповідність кошторисної документації. Результат лабораторного дослідження буде готовий через 10 діб.

Варто зазначити, що у інспекції взяли участь також представники Нікопольської міської ради та представник підрядної організації – виконавця послуг. Згідно Акту перевірки якості ремонту доріг всі витрати по усуненню недоліків покладаються саме на підрядну компанію та мають бути усунені до 1 травня 2017 року.

У м. Марганець комісія проінспектувала вул.. Радгоспну. Під час інспекції були виявлені певні недоліки та зобов’язано підрядну компанії усунути їх за власний рахунок.  Варто зазначити, що у 2016 році було проведено ремонт дорожнього покриття по вул.. Радгоспна, а у 2017 році проводиться ремонт пішохідної частини даної вулиці.

IMG_5768

Всього Спеціальна  комісія з представників ДніпроОДА, громадськості та технагляду здійснила перевірку 117 об`єктів  із них лише по 12 об`єктам були виявлені недоліки у якості ремонту.

Читайте також:  "Перевірка доріг Дніпропетровської області триває (ФОТО)"

Перевірки триватимуть і надалі, про результати ми будемо повідомляти своїх читачів.

Прес-служба ГО  «Майдан Січеслав-Дніпро»

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 484 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Перевірка якості ремонту доріг триває. (ФОТО)"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366