Перевірки отримувачів субсидій. Хто і як це буде робити.


 

В уряді готують два законопроекти, які передбачають можливість соціальних інспекторів – ревізорів з перевірки правомірності отримання субсидій громадянами – потрапляти до житла субсидіантів.

_____kogo_v_ukrani_mozhut_zalishiti_bez_pensij_i_subsidij_pislya_perevirki___

Інспектори, які працюватимуть в органах соцзахисту на місцях, перевірятимуть, чи дійсно сім’ї потребують фінансової допомоги від держави, – повідомляє Вusinessua.

Для цього створять цілу структуру на чолі з регіональними керівниками, яких призначить держсекретар Міністерства соціальної політики.

Якщо Верховна Рада підтримає ці законопроекти, то інспектори розпочнуть роботу з 2018 року. Створення нової посади обійдеться державі приблизно у 50 млн грн..

Нагадаємо, що, за розрахунками, цьогоріч «знижку на комуналку» будуть отримувати дев’ять з 15 мільйонів українських сімей. Зараз є дві причини, через які українців можуть залишити без субсидії: покупка на суму від 50 тисяч гривень і додатковий дохід, який не вказали в декларації. Мінфін з реєстрів перевіряє, хто купував ділянки землі, нерухомість і машини на суму від 50 тис. І зіставляє цю інформацію зі списком субсідіантів.

Джерело: zik.ua

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 582 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Перевірки отримувачів субсидій. Хто і як це буде робити."

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366