Перша частина опозиційного балету..


 

IMG_4678Наразі в районах нашого міста проходять громадські обговорення щодо перейменування вулиць, проспектів, районів тощо, відповідно до Закону про декомунізацію.Вчора, двадцять сьомого серпня, такі слухання відбулися в моєму рідному Амур-Нижньодніпровському районі, і я, як звичайний громадянин та мешканець цього району вирішив відвідати цей захід, бо небайдужий до того на вулиці з якою назвою буду мешкати я, мої діти, а в майбутньому онуки та правнуки. Відразу зазначу, що є прихильником декомунізації, і давно мрію про те щоб, у нашому славному місті зі славною козацькою історією позникали вулиці на честь! зрадників та червоних катів, та з’явилися назви з української та міської історії, якими би ми могли насправді пишатися, та наразі не про це піде мова…

Так от, взявши з собою найкращого друга та озброївшись фотокамерою, я десь за півгодини до початку обговорень дістався АНД-райвиконкому, в сесійній залі якого повинна була й відбутися вище зазначена подія.Біля входу до будівлі перебувало багато різноманітного люду, дехто палив останню цигарку перед початком, але тільки молодий та мабуть перспективний депутат районної ради від Партії Регіонів , Н. Постольник, додумався кинути недопалок прямо під сходи держустанови, перебуваючи в метрі від смітника, й заклопотанно забіг всередину, мабуть вважаючи, що прислів’я про те, що чисто не там де прибирають, а там де не смітять, безпосередньо депутатів не стосується. Але, як каже головний тренер нашої улюбленої футбольної команди: «То таке…»

Також кинулися в очі приємні молоді дівчата, що жменями видавали значки кольорів «Опозиційного блоку», з пакетів , які стояли поруч. Народ прибував різноманітний-були й патріотично налаштовані громадяни, але людей, зі значками на грудях була значно більше.

3e5ecae7dff430f25b8290dc502b6037df8f67c4cd428d62b3a7ac9742df4752

Характерна ознака "не зрежисованого" зібрання.

 

IMG_4761

Поруч з людьми зі значками постійно з’являвся і зникав вищезгаданий районий депутат вміло даючи їм останні настанови перед початком заходу, що згодом, як виявилось, дуже сильно позначилось на змісті та конструктиві обговореннь.

З початком обговорень відразу стало не цікаво.. Члени комісії та прихильники декомунізації, які намагалися підвести дискусію в раціональне та конструктивне русло, були приречені. Зал захлинувся у вирі керованого хаосу, яким вміло маніпулював все той же депутат районної ради.

IMG_4711

На передньому плані депутат райради Н. Постольник.(який балатувався від Партії Регіонів)

Зі всього того безладу виокремлювалися вигуки «Днє-про-пєт-ровск» і «Рє-фє-рєн-дум»! Присутні значконосці таким чином вимагали референдуму по перейменуванню, не звертаючи уваги на те, що «червоні» міняючи назви нашого міста після громадянської війни, не те що не питали, а й навіть не думали це зробити громадян їхню думку. У значконосців було бажання зірвати дану зустріч, але по факту їм це не вдалось, бо замість слухань пройшло активне емоційне обговорення, і після двох годин несамовитого галасу всі ці «глори» організовано зникли, мабуть з почуттям виконаного завдання та в буквальному сенсі по «мановєнію» керуючою руки.

IMG_4681

Втомлені члени комісії закрили свої конспекти з історії, що так так і не стали їм у нагоді. ЗАВІСА…

І на завершення хотілося б нагадати всім прихильникам референдуму(чит. «опозиційного блоку»), що в Законі « Про місцеве самоврядування» ч. 5, ст. 7(порядок, призначення та проведення місцевого референдуму,а також перелік питань, що вирішуються виключно референдумом, визначаються ЗАКОНОМ про РЕФЕРЕНДУМ!!!) є маленьке недопрацювання - немає в Україні ніякого закону про референдум. Крапка. А чому немає спитайте у ваших лідерів з «опозиційного блоку», у яких з 2008 р. були свій прем’єр та більшість у Верховній Раді, та з 2010 р. ще й президент був свій…

Живіть власним розумом та не продавайтесь за значки!Бережи нас Господь та Слава Україні!!!

З повагою та надією на краще, активіст ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Ігор Кабанюк.

 

 

Метки текущей записи: , ,
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 314 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Перша частина опозиційного балету.."

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366