Спільна часткова власність. Порада юриста.

zMcy8zIHXWY

До питань спільної часткової власності відноситься питання – а як змінюються частки співвласників, якщо один із них за власні кошти зробив добудову (прибудову), чи змінюються у такому разі частки співвласників?

Стаття 357 ЦК говорить нам, що співвласник житлового будинку, іншої будівлі, споруди може зробити у встановленому законом порядку за свій рахунок добудову (прибудову) без згоди інших співвласників, якщо це не порушує їхніх прав. Така добудова (прибудова) є власністю співвласника, який її зробив, і не змінює розміру часток співвласників у праві спільної часткової власності.

Така норма закону є доречною, якщо законом визначені частки за правовстановлюючими документами. У разі коли частки в натурі ніколи не були виділені, добудова (прибудова) враховується при виділенні в натурі та входить до частки того власника, який її зробив.

P.S.: для більш детальної юридичної консультації, звертайтесь  за телефонами вказаними у розділі Контакти.

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 193 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Спільна часткова власність. Порада юриста."

* Текст коментаря
* Обов'язкові поля для заповнення

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380687755502