Послуги, про які не здогадуються користувачі «Укрзалізниці»


 

 

Не так давно у Львові анонсували новий вагон призначений для вело транспорту. Насправді, це не єдина послуга «Укрзалізниці», яка доступна для її клієнтів-подорожуючих, є певний спектр зручних речей, про які невідомо майже нікому.

1433077073_165791Чи є можливість поїхати раніше вказаної дати у квитку? Чи можливо залишити поїзд на декілька днів, а потім повернутись з одним і тим же квитком? Скільки помилок допускається у проїзному документі, щоб можна було сісти на поїзд без перешкод? Справа в тому, що є так звані таємні послуги, на які може розраховувати пасажир, але він їх не використовує, бо не знає, що вони існують.

До уваги всіх пасажирів:

  1. Виїзд раніше запланованої дати

Отже, насправді можливо поміняти квиток на поїзд, на більш ранній час. Дуже важливо зробити цю процедуру за добу до відходу потяга, яким ви хочете поїхати.

В тому разі, якщо квиток коштує менше, решту клієнту в касі повинні віддати, і в тій ситуації, коли проїзний документ дорожчий – доплатити за квиток. В цій ситуації не можливо міняти дані про пасажира.

  1. Видача нового проїзного документу, якщо поїзд запізнився

Якщо ваша подорож складається з декількох відрізків і через запізнення поїзду на одному відрізку, або в разі його відміни у пасажира є повне право отримати квиток на наступний поїзд безкоштовно, щоб бути в наступній частині подорожі з найменшими втратами часу.

  1. Знайте, можна залишити потяг на 7 днів

Цю процедуру можна здійснити лише раз, при цьому треба зробити на протязі однієї години відмітку у місці, де ви зійшли. Таку відмітку можна отримати від чергового по вокзалу, начальника станції чи начальника вокзалу. Продовжити подорож необхідно в 10-ти денний термін, після того, як ви зійшли зі станції.  В такій ситуації пасажир сплачую лише плацкарт (одна із складових вартості квитка є ще тариф і вартість займаного місця). В ситуації, коли під час подорожі ви захворіли, ви також маєте можливість лишити поїзд на будь-який термін, але не треба забувати, що треба буде надати медичну довідку.

  1. 3 можливі помилки у прізвищі

Клієнтам, які поспішають при заповненні даних про квиток і роблять помилки в у власному прізвищі допускається наявність 3-х помилок. Саме при такій максимальній кількості помилок у вас повинні прийняти квиток

  1. Безкоштовний туалет на вокзалах

Всі забули, що туалети є безкоштовними для пасажирів. Все, що потрібно показати це квиток на поїзд. Не треба лякатись нічого та не звертайте увагу на ціна за склом на вході в туалет.

  1. Використання холодильника чи мікрохвильовки провідника

Вам повинні надати не тільки постільну білизну та напої, у провідника можна залишити у холодильнику продукти чи позігріти страви у мікрохвильовці. Крім цього ви можете також придбати пресу. Також не треба забувати, кріп для чаю безкоштовно і при цьому не треба купувати чай чи інші напої у провідника.

  1. Інші додаткові послуги

На вокзалах присутні сервісні центри для обслуговування пасажирів, ми всі думаємо, що це довідкові бюро. Серед послуг є замовлення проживання в готелі, таксі, офісна техніка, комп’ютер з інтернетом.

Тож ми ознайомили вас с відомими не всім пасажирам послугами, якщо ви  багато їздите на поїздах, то не нехтуйте можливістю і використовуйте ці послуги і тоді ваші поїздки будуть більш зручними.

Гарних подорожей!!!

 

Член ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" Валерія Желізняк

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 1276 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Послуги, про які не здогадуються користувачі «Укрзалізниці»"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366