Повалення дніпровського «ідола», або ще один крок до одужання нації!(ВІДЕО)


 

до статтыНарешті…

Народ знову показав, що коли влада вагається, він здатен вирішувати питання, що хвилюють людей найбільше, власноруч. В нашому місті минулої п’ятниці відбулося те, чого всі патріоти чекали від закінчення Революції Гідності до сьогодення. Активісти знесли пам’ятник Григорію Петровському, що стояв у Дніпропетровську з тих часів, коли переважної більшості патріотів, що його скидали, ще й на світі не було. Але не потрібно бути сучасником маніяка, щоб по заслугах оцінити його злочини! Петровський же особа, що усіма своїми вчинками  не залишив історикам сумнівів-він люто ненавидів все українське. Людина, на честь якого було перейменовано Катеринослав на Дніпропетровськ, була одним з організаторів та ідеологів Голодомору 1932-1933 років, в якому за різними даними радянською владою було замордовано близько 10 млн.українців.

12642828_935167573198315_7337667312763661388_n

Можна по-різному відноситись до росіян та комуністів, але у вбивць немає національності, як немає і строків давності у тих злочинів, що вони вчинили. Уявіть собі, щоб у Лондоні на центральному вокзалі гостей міста зустрічав монумент «Джеку Різнику», або Берлін зустрічав би туристів пам’ятником Гебельсу. Це неможливо в розвинутих країнах, бо вони добре вчать уроки власної історії.

Дуже символічно, що пам’ятник кату Петровському знесли в день вшанування Героїв Крут. Українська Нація крок за кроком повертається до вшанування ВЛАСНОГО героїчного минулого і послідовно засуджує злочини проти людяності. Так, ще є питання до того, як це робиться. Але коли можновладці зволікають, справжній народ чекати не буде. Закон про засудження тоталітарного режиму та декомунізацію України надихає справжніх патріотів на дії. Але є ще й ті, хто в умовах інформаційної війни з рашитськими окупантами намагаються використати цей закон, як доказ того, що в Україні лютують бандерівці. Тому в демонтажі таких пам’ятників, або в перейменуванні вулиць та міст ініціатива повинна виходити саме від місцевої влади! Влада повинна очолити ці процеси і, нарешті, показати, що вона з народом. Тоді б всім псевдо експертам, що після повалення Дніпропетровського «ідола» поливали патріотів брудом, просто не було б що казати, бо це з  усіх сторін було б виконанням закону. Виконанням закону це повалення є і зараз, але скажемо відверто, не зовсім законними засобами, хоча б тому, що міська рада не прийняла рішення про знесення.

 

Тому підсумовуючи свою думку, хочеться побажати всім патріотам бути більш терплячими й не давати агресору  приводів поливати брудом нашу країну, ну а владі бажаю бути більш оперативною та сучасною, для того,  щоб бути єдиним цілим зі своїми співмешканцями!!!

ВІДЕО:

Слава  Україні!! Слава дніпрянам - патріотам!!! Смерть ворогам!!!

 

З повагою та впевненістю у майбутнє член правління ГО «Майдан Січеслав – Дніпро» Ігор Кабанюк.

Фото з мережі Інтернет.

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 265 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Повалення дніпровського «ідола», або ще один крок до одужання нації!(ВІДЕО)"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366