Прем’єр-Міністру України повідомили про необхідність негайного проведення кадрових змін в керівництві Управління Укртрансбезпеки у Дніпропетровській області! (ВІДЕО)

Прем'єр-Міністру України повідомили про необхідність негайного проведення кадрових змін в керівництві Управління Укртрансбезпеки у Дніпропетровській області!

44828977_109368453347850_2883642288074915840_n

Депутати Дніпропетровської обласної ради підтримали звернення ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" до Прем'єр-Міністра України стосовно негайного вжиття кадрових рішень у відношенні до Начальника Управління Укртрансбезпеки у Дніпропетровській області О.М. Степаненко.

Нагадаємо, 19 жовтня 2018 року, під час чергової сесії Дніпропетровської обласної ради голова ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" Віктор Романенко звернувся до депутатів обласної ради стосовно проблеми, яка склалась у роботі Управління Укртрансбезпеки у Дніпропетровській області, що завдає суттєвих збитків обласному бюджету та несе небезпеку для мешканців Дніпропетровщини.

«Ми також стурбовані бездіяльністю «Укртрансбезпеки» і для нас це важливо. Ми за обласний рахунок будуємо габаритно-вагові майданчики. Я від себе особисто звертався до Києва з претензіями по роботі «Укртрансбезпеки». І ми підтримуємо ваші вимоги», - зазначив Голова обласної ради Гліб Пригунов.

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 81 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366