Прокуратура звітувала про перебіг розслідування злочинів проти Майдану (ВІДЕО)

Сьогодні, 19 січня 2016 року, на запрошення прокуратури області, активісти ГО «Майдан Січеслав - Дніпро» відвідали брифінг заступника прокурора області Халіна Олега Валерійовича.

66c7f58622da0e59024b5414de111c30_XL

Обласна прокуратура в особі вищезгаданого керівника, звітувала перед громадськістю та представниками всеукраїнських та обласних ЗМІ, з приводу подій дворічної давнини, що відбувалися у нашому місті під час Революції Гідності. А саме, розгону мирних демонстрацій «тітушками» та міліціянтами-зрадниками на площах та вулицях Дніпропетровська, побиття й затриманя активістів Дніпропетровського ЄвроМайдану. А також перешкоджання журналістській діяльності під час освітлення цих подій.

 

DSC_0426

Читайте також:

Побиті майданівці вимагають покарання винних! (ФОТО)

 

 

 

 

 

Прокуратура звітувала про перебіг розслідування, та кажучи про підозрюваних, заступник прокурора називав посади осіб, що підозрюються у вчиненні вищезазначених злочинів,  не називаючи їхні прізвища,  пояснивши це вимогою законодавства.

Присутня громадськість відмічає позитивну тенденцію в даному розслідуванні, але є ще багато питань на які, на жаль, суспільство за 2 роки, так відповідей і не отримало. Наприклад, з декількох сотен «тітушек», що брали участь у злочинах проти мешканців нашого міста, обвинувачення висунули лише трьом особам, не дивлячись на те що, більшість з них потрапило на відео різноманітних ЗМІ.

Також, заступник прокурора зазначив, що виникають питання до судів нашого міста при обранні запобіжних заходів до учасників тих подій. В той час коли громадськість та журналісти всіляко допомагають слідчим у встановленні винних, деякі народні депутати, дозволяють собі брати на поруки колишніх високопосадовців Ботвінова та Науменко, підозрюваних в організації розгонів та побитті активістів, а судді задовольняють ці клопотання. Але це питання моралі конкретного депутата, рівень, якої не важко передбачити…

 

Громадськість, в свою чергу сподівається на те, що представники силових структур області й надалі будуть плідно працювати над «майданівськими» справами та обіцяє повну підтримку у встановленні та покаранні винних.

Відео Громадське ТБ Дніпро:

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 314 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Прокуратура звітувала про перебіг розслідування злочинів проти Майдану (ВІДЕО)"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366