Рейтинги натякають на розворот вниз.


 

58801113

 

"Душу - Богові. Тіло - Народу. Честь - Нікому. Совість - Країні.

Кожен, хто став на цю Дорогу залишив слід. На Землі. І на Війні…»

Олексій Мочанов

 

 

Колись республіка Україна входила до 8 самих розвинених країн світу.

Хоч вона входила у складі СРСР, при цьому була членом ООН (Організації Об’єднаних Націй) у 1970 – 1980 роках.  І де зараз? За роки незалежності з карти держави України зникло більше 25 000 населених пунктів. І був час подумати чому так все проходить, і чому ми так живемо, що кожна політична партія обіцяє світле майбутнє, а приходячи до влади влаштовує нам всім – темне сьогодення.

Після спілкування з багатьма знайомими, з якими пройшли молоді роки при розмові про політичне сьогодення України вони посилаються на систему в якій вони працюють, постійно знаходяться в політичній еліті партії, яка перебуває при владі. Скоро будуть вибори до місцевих рад. І тут у них  виникло питання: До кого приєднуватись? ..

Вони зараз всі перебувають у блоці Петра Порошенка і в них з’явилися сумніви відносно цього блоку. Запитали у мене про те, яке я прийняв рішення - на що я пояснив до якої політичної сили належу, як співпрацюю, які питання вирішуємо. А найголовніше їх питання - який «інтерес» з цього я маю. Але  вони не зрозуміли, що фінансового інтересу я зовсім не маю, а працюю для того, щоб держава Україна повернулась на своє законне місце в світовій спільноті. Якщо буде лад у країні – на прикладі розвинених європейських держав - то і буде розвиток українського суспільства. І мабуть, саме головне в житті людини, не те як він жив і що робив, а те що він залишив майбутньому поколінню. І тоді  в мене виникає питання до моїх давніх друзів – так як вони всім відомі, постійно знаходяться на виду, то попрохав їх дати пояснення – як вони будуть в Громаді прославляти свою політичну силу і свого лідера. Де Громада і де її Лідер?

Були в Батьківщині – Ю.Тимошенко потрапила за грати. Розповідали з захватом, що яка міцна збудована система в Партії Регіонів, як успішно вирішуються питання на всіх рівнях влади, і яке чекає цю партію велике майбутнє з президентом. Результати нам всім відомі…

І тепер виникає питання, а яке майбутнє чекає Блок П.Порошенко?

Гадати не буду, я тільки спостерігаю за рейтингом цієї політичної  структури, заклопотаність моїх знайомих, яких не цікавить держава, а цікавить лише  їх майбутнє в структурі влади в державі.

І абсолютно  не хвилює доля лідера їх політичної сили . Саме головне вчасно взяти орієнтир на політичну силу, яка прийде до влади. Мабуть дійсно народ повинен пройти сорок років через усі негаразди, разом з лідером нації, щоб нація самовизначилась.

Можливо нам не потрібно далеко заглиблюватись в історію. Досить багато прикладів розвитку суспільства і в наш час. Не потрібно  винаходити велосипед. Можна взяти за приклад розвиток держав за економічним напрямком, наприклад Японія – острівна держава, яка не має   природніх ресурсів, але ми бачимо чого вони досягли і яка гармонія в  суспільстві. Докладно це все описав покійний ленінградський журналіст Цветов.

Бери, читай та внідряй приклади, як це було  в державі Сінгапур, Норвегія, і після воєнній Німеччині та багато інших.

При цьому в жодній із цих держав  такої корупції, як в Україні  не має, діють суди, прокуратура, поліція відповідно до діючих законів в державі і якщо порушив – відповідай.

В них повністю відсутній – політичний бізнес. Який так махрово процвітає на теренах нашої держави, а з цим час покінчити раз і назавжди. І тоді дійсно людина буде відповідати за свої вчинки, в державі не повинно бути недоторканих. Недоторканні в Індії сама низька  ланка в суспільстві.  Тому і зрозуміло, де Індія з таким великим населенням, і де Україна – де українці з кожним роком все меншає. І яке майбутнє нації, яка є дуже миролюбивою, трудолюбивою,  дуже розвинута у всіх галузях науки, мистецтва, має великі спортивні досягнення, має витримку на виживання, гідно переносить всі негаразди життя. Тільки досить її обманювати, паплюжити, нехтувати.

– На даний час розвиток суспільства, його самооцінка, значимість в розвитку держави набагато випереджує владу в державі. Суспільство визначилось що їм потрібно робити в ці темні часи. Вирішить, що йому робити, як надолужувати відставання в технології виробництва. Відбудує сільське господарство, промисловість, науку.

 

Член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» - Олександр Зеркаль.

Метки текущей записи: , , , ,
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 219 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Рейтинги натякають на розворот вниз."

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366