Рух «включайся» завітав і до Дніпра.


 

Рух "Включайся"

4 квітня в рамках проекту #включайся у нашому місті відбулася зустріч дніпропетровської громадськості з декількома народними депутатами та активістами з інших частин України. Активісти ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» також активно взяли участь у заході, на якому були представлені одразу 4 своїми членами.

Тренінг "Включайся"

В режимі такого собі тренінгу-обговоренні  активістами разом з народними обранцями було розроблено декілька бліц-проектів по вирішенню найболючіших проблем нашого міста. Дуже цікаво те,що з усієї безмежної кількості проблем, які є у нашому місті місцевими активістами було виокремлено дві, які на нашу думку найбільше потребують вирішення. Звісно ж це були проблема славнозвісних МАФІВ та питання ЖКГ й  енергозбереження. За декілька годин конструктивного обговорення під проводом тренерів, що скеровували активістів у більш практичне русло розмови був розроблений план по вирішенню саме ти 2 вищезгаданих питань. Були обрані куратори проектів із місцевих активістів та узгоджена наступна зустріч.

Активісти у м. Дніпропетровськ

Дякуємо гостям міста, що в рамках проекту #включайся подорожують Україною  та об’єднують і мобілізують активістів з різних міст нашої країни.  З нашого боку обіцяємо й надалі активно брати участь і підтримувати такі ініціативи по покращенню життя українців саме на місцях.

Бережи Господь Дніпро і Слава Україні!

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

 

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 181 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Рух «включайся» завітав і до Дніпра."

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366