Сьогодні відзначають день державної служби.


 

З 2002 року це свято стало міжнародним, у зв’язку з тим, що  на Генеральній асамблеї ООН було прийнято резолюцію 57/277, згідно з якої 23 червня  - це День державної служби ООН, який з того року відзначається щорічно.

ООН запропонувала державам-членам робити в цей день заходи, що присвячені важливості державної служби у процесі розвитку.

В Україні Свято всіх працівників державних установ, також щорічно відзначається 23 червня. Його  було призначено в 2003 році Указом Президентом  за № 291/2003.

1435062787_vtannya

Державна служба в Україні діє на основі закону «Про державну службу», новий вид якого був прийнятий в грудні 2015 року та з 1 травня 2016 року набрав своєї чинності.  Майбутнє розвитку країни, її міжнародний авторитет, можливість конкуренції,  рівень поваги населення країни залежить від професійного рівня та ступеня моральності державних працівників.

Державний працівник – це посадова особа, що працює на державу та отримує платню від коштів платників податків. Основне завдання держслужбовців – це створення умов для розвитку населення та країни в цілому, збільшують стандарти життя людей, слідкують за контролем дотримання конституційних прав  громадян та ін.

Традиційно в цей день в Україні держслужбовці приймають вітання від керівництва, найкращим з них цього дня надають грамоти, премії, дарунки та подяки.

 

Громадська організація «Майдан Січеслав-Дніпро»  приєднується до привітань державних службовців із професійним святом та бажає просування по службі,  належних для роботи умов служби та шанобливого ставлення з боку керівників, колег та інших осіб.

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав - Дніпро»  

 

 

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 351 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Сьогодні відзначають день державної служби."

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366