Стало відомо, який прибуток зараховується при отриманні субсидії.

Українці змушені оформляти субсидії на оплату комунальних послуг, адже дорогі комунальні послуги можуть оплатити не всі споживачі.

147640

При оформленні субсидії, пенсіонери зіштовхуються з низкою проблем. Одна з них – рівень доходу, що враховується при нарахуванні субсидії.

Споживачі відзначають, що при оформленні компенсації служби соцзахисту беруть до уваги рівень доходу, який був протягом всього календарного року, це стає причиню нарахування меншої субсидії. Наприклад, заявник в 2015 році отримував пенсію і заробітну плату, з січня 2016 року – лише пенсію. В такому випадку компенсація розраховується на більший дохід, який потенційний субсидиант вже не отримує.

Портал Domik.ua з’ясував, чи правомірне таке нарахування субсидії і куди звертатись для оскарження розміру нарахованої компенсації.

Як повідомили в прес-службі Міністерства соціальної політики України, згідно з постановою Кабміну від 27.04.2016 року №319, субсидія нараховується виходячи з даних про доходи за останній календарний рік. «А субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, яка призначається в I кварталі – на підставі доходу за перші три квартали попереднього календарного року. Повідомляємо, що Мінсоцполітики розробляє зміни до Положення щодо обчислення доходу непрацездатних громадян», – повідомили в прес-службі відомства.

Отже, дії представників служб соцзахисту правомірні, але, сподіваємося, що в найближчому майбутньому цю норму врегулюють, і споживачам будуть нараховувати рівень компенсації згідно з даними про реальний дохід.

 

Джерело: zik.ua

 

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 424 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Стало відомо, який прибуток зараховується при отриманні субсидії."

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366