Субсидію на комуналку можуть скасувати навіть “через копійку” боргу…

Заборгованість зі сплати за житлово-комунальні послуги за два і більше місяців, може стати причиною непризначення субсидій.

subsПро це повідомив заступник директора Департаменту соціальної політики КМДА - начальник управління пільг, державної та регіональної допомоги Максим Бученко на прес-конференції, повідомляє Укрінформ.

За його словами, постановою № 300 від 26 квітня цього року Кабінет Міністрів України визначив, що право на перепризначення субсидій втрачають ті громадяни, які мають борг по оплаті за житлово-коунальні послуги за два і більше місяців. Представник КМДА підкреслив, що заборгованість буде враховуватися незалежно від її суми - це може бути і одна копійка, одна гривня або 1000 гривень.

Одночасно Бученко зазначив, що станом на 1 травня в Києві 297 тисяч домогосподарств отримували субсидію, але близько 100 тисяч з них - боржники.

Він також підкреслив, що сьогодні йде процес перепризначення субсидій, тому люди в платіжках отримали рахунки без урахування субсидій.

«Громадян ми просили і просимо платити за житлово-комунальні послуги по можливості в повному обсязі. Після перепризначення житлової субсидії буде автоматично перераховано суму, і у громадян з'явиться переплата, яку вони зможуть потім використовувати », - закликав Бученко.

Він також запевнив, що в даний час вже здійснено обробку 65% особових рахунків для автоматичного перепризначення субсидій, і висловив надію, що до кінця липня ця цифра складе 90-95%.

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 467 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Субсидію на комуналку можуть скасувати навіть “через копійку” боргу…"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366