Свято – це коли не вмирає надія на майбутнє.

1
Українцям не можна відступати і здаватися не тільки на війні, але й у мирному житті.

Дуже важко писати привітання з найважливішим святом для держави, Днем незалежності України, коли на Донбасі триває війна, Крим залишається окупованим Росією, а в мирних областях економічна криза доводить людей до самогубств, не припиняє наростати гігантська хвиля злочинності, гривня впала до критичної позначки, інфляція б'є всі негативні рекорди, пенсії і зарплати у більшості населення ледве дозволяють людям прогодуватися – не те що сплатити непомірні рахунки за комунальні послуги.

Не вважайте за блюзнірство, але привітання цілком може виглядати саме таким чином – коли козака, який сидить в борговій ямі, вітають зі збільшенням прибутку банка-кредитора. Але, тим не менш, це наше з вами свято, шановні мешканці України всіх національностей і віросповідань. Хоча, на жаль, сьогодні ми відзначаємо його не з посмішками і піснями, а в першу чергу в скорботі за загиблими воїнами, рідними і близькими, які воювали або жили на сході країни.

Відзначаємо, зрозуміло, хто чим і як може. І нехай не у всіх буде шампанське на столі, впевнений – доживемо всі ми і про більш світлих днів.

Важкий шлях до істинної незалежності – і від капіталів доморощених олігархів, і від зовнішніх помічників, які завжди раді надати нам черговий транш або газовий зашморг, тим самим заганяючи Україну в борги. Це ми всі знаємо і бачимо – що тут приховувати?

Але, крім поганого, ми повинні пам'ятати і хороше. Адже, незважаючи на всі катаклізми різного характеру, наша країна залишається незалежною, нехай поки і далеко не найщасливішою в світі. Шлях до незалежності був дуже складним, іноді страшним і вкрай довгим. Але ми його самі обрали і, сподіваюся, надалі будемо відстоювати національні інтереси з таким же завзяттям, не шкодуючи здоров'я і власного життя, а також – будемо знову вивчати історію країни, яку від нас так підло приховували царські і радянські розумники.

Надія на краще якщо не для нас, то для майбутніх поколінь – це, на жаль, все, що у нас поки є. Тільки і сидіти склавши руки нам не можна. Бо, любі мої, не в тій ми нині ситуації.

Можеш допомогти другу чи сусідові? Допоможи. Є можливість протягнути руку допомоги армії? Зроби це сьогодні, і вже завтра вони допоможуть тобі, не залишать наодинці з лихом.

А щоб творити добро не обов'язково бути волонтером. Просто треба згадати, що ми – дружна, велика і сильна сім'я, в якій не прийнято кидати тих, хто потрапив в біду.

Українці, всі жителі нашої великої Батьківщини, не повинні відступати і здаватися не лише на війні, але й у мирному житті. І допомогти один одному – наш святий обов'язок. Причому іноді навіть звичайне добре слово може надати величезну підтримку зневіреним людям. Пам'ятайте про це завжди і кожного дня вчить цьому дітей, нове покоління.

Дорогі, любі мої українці, земляки з Дніпропетровщини та чесні жителі всієї країни! Від щирого серця вітаю вас з Днем незалежності і разом з вами сподіваюся на краще майбутнє для всіх нас! Нам важко, але це повинно чергового разу об’єднати нас – і проти зовнішнього агресора, і проти внутрішніх ворогів-сепаратистів та всяких бандитів та покидьків.

Бажаю всім вам і вашим родинам здоров'я, терпіння і, звичайно ж, мирного неба над головою! Вірю, що у нас все буде добре. Інакше навіщо ж наші великі предки йшли в тюрми і на ешафот заради вільної та незалежної України?

Не посоромимо пам'ять про них! Вшануймося, бо ми того варті!

Слава Україні!

Голова правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктор Романенко

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 393 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Свято – це коли не вмирає надія на майбутнє."

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366