#тризубцеукраїна продовжує об’єднувати громаду! АНОНС!


 

Дорогі Друзі!

 

Громадськість Дніпропетровщини запрошує вас підтримати всесвітню акцію #тризубцеукраїна та долучитися до флешмобу, який відбудеться у місті Павлограді  1 квітня 2017 року о 14:00 на Соборній площі!

АФИША

Це вже четверта акція у Дніпропетровській  області ініційована Громадською організацією «Майдан Січеслав-Дніпро», яка має на меті популяризацію українських державних символів за кордом, раніше у живий Тризуб об’єдналися дніпряни спільно зі службовцями ДніпроОДА, учні дніпровської школи №134 та спільна акція активної громадськості з патрульними поліцейськими Дніпра!

Тепер на черзі місто Павлоград!

У зв’язку з виникненням проблеми в ідентифікації українських національних символів за кордоном, через недостатню поінформованість  світової спільноти про національну символіку України, виникла проблема ототожнення традиційний українських національних символів з символами ультраправих рухів. Дана проблема призвела до гучних публікацій в закордонних ЗМІ про дніпровського футболіста  Романа Зозулю, якого звинувачують у нацизмі.

      З метою популяризації національних символів України, а саме малого державного гербу України (тризуб), ми, як представники громадянського суспільства Дніпропетровщини проводимо флешмоб під час якого громадськість Павлограду сформує живий Тризуб та передадуть естафету іншим містам Дніпропетровської області, а також загальноосвітнім школам, вищим навчальним закладам і так далі..

Павлоградці, приєднуйтесь до історичної події!

Прес-служба ГО»Майдан Січеслав-Дніпро»

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 313 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "#тризубцеукраїна продовжує об’єднувати громаду! АНОНС!"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366