У Дніпрі відзначили 79 річницю від Дня Народження В.М.Чорновіла (ФОТО)


 

24 грудня, патріотична громада України святкує річницю з Дня Народження одного з найшанованіших діячів в новітній історії України В’ячеслава Максимовича Чорновіла.

У цей день традиційно проходять заходи із вшанування видатного патріота Героя України, громада Дніпра, також вшановує пам'ять В’ячеслава Максимовича Чорновіла, поруч з пам’ятним каменем на бульварі ім. В. Чорновола  зібралися ті, хто стояв у витоках патріотично-визвольного руху на Січеславщині, багатьом з яких пощастило бути знайомим з В’ячеславом Чорновілом особисто.

Члени Громадської організації  «Майдан Січеслав-Дніпро» на чолі з головою організації Віктором Романенко  приєдналися до цього заходу, привітавши ветеранів визвольного руху України та всіх патріотів країни.

На жаль, цього дня поруч з нами не було тієї людини, яка завжди організовувала заходи, щодо вшанування пана Чорновіла, людини, яка все своє життя відстоювала українську позицію пані Аліни Іванівни Полесі, яка 6 грудня 2016 року відійшла у вічність. Всі присутні вшанували пам'ять справжньої патріотки хвилиною мовчання.

Кожен присутній мав можливість виступити, Іван Іванович Шулик розповів про свої зустрічі з В'ячеславом Максимовичем, про спільні плани, які так трагічно обірвались після загибелі В'ячеслава Чорновіла, Віктор Романенко в своєму виступі закликав до об'єднання заради збереження України, а пані Леся Степовичка зачитали уривки з першого українського документального збірника, складеного у 1967 В'ячеславом Чорновілом у Львові, "Лихо з розуму", після чого поклали квіти о пам'ятного каменю та акапельно було виконано Гімн України.

Фото-звіт:

 

DSC_0173

 

Прес-служба ГО "Майдан Січеслав-Дніпро"

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 801 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "У Дніпрі відзначили 79 річницю від Дня Народження В.М.Чорновіла (ФОТО)"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366