Україна знову впала в рейтингу конкурентоспроможності країн


 
hyser.com.ua

hyser.com.ua

Міжнародний валютний фонд оцінив позитивні результати фінансової стабільності, проте зазначили, що проблема боротьби з корупцією є дуже необхідною. Економіка України може стати конкурентоспроможною лише тоді, коли держава зможе перемогти корупцію.

Це заявив  постійно діючий представник МВФ в Україні Жером Ваше, - вказує Вusinessua.

Жером Ваше також додає, що сам фонд бачить покращення економічної ситуації в країні.

«На даний момент в країні проводиться робота, яка була відсутня останні 20 років. Це вже результати фінансового зростання», - зазначає він.

 За словами представника фонду, необхідно, щоб керівництво країни покращувало ділове середовище, але для цього необхідно вести активну боротьбу з корупцією.

«Лише зараз почали створюватись спеціальні інституції, що ведуть боротьбу з корупцією.  Треба, щоб результатів їх роботи збільшувались. Також є необхідність у появі інституцій, які будуть розвивати малий і середній бізнес, - говорить Ваше.

«Якщо боротися з корупцією, то через деякий час економіка України стане конкурентоспроможною», - зазначає представник МВФ.

Невеличке нагадування, Україна знову втратила свою позицію в рейтингу конкурентоспроможності країн, раніше вона займала 79 місце, тепер 85, найгірший показник за минулі 5 років.

World Economic Forum провело опитування, за результатами якого було виявлено, що основні чинники, які не дають можливості працювати бізнесу в Україні є корупція (14% опитаних), досить нестійка політична ситуація(13,2%), інфляція (11,9%), неефективна робота уряду (11, 4%), складний механізм доступу до фінансової підтримки (11,2%), відсутність чіткої стабільної державної політики (8,2%), розмір податків (7,3%) та керування податками (6,8%).

Член ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" Желізняк Валерія за матеріалами zik.ua

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 211 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Україна знову впала в рейтингу конкурентоспроможності країн"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366