В ДніпроОДА відкрилась унікальна виставка присвячена Дню гідності та свободи.


 

21 листопада Україна відзначає День гідності і свободи. У цей день почалися 2 революції: Помаранчева в 2004 році і в 2013 Революція Гідності. Історії цих подій залишилися в серцях українців і в фотографіях.

1

До Дня гідності та свободи в Дніпропетровській ОДА відкрилася фотовиставка. На ній знімки про події Помаранчевої революції і Революції Гідності.

«Воля і свобода не даються просто так. Вони виборюються справами, іноді навіть життями. Ця виставка саме про це. В експозиції - фотокадри з площі 2004 і 2013 р. Вони передають почуття тих подій. Їх ми повинні пам'ятати і кожен раз перед тим, як зробити якийсь вчинок, звіряти його ідеями і почуттями тих людей, які віддавали своє життя за зміни в країні. Тільки так досягнемо гідності і свободи для нас і наших дітей », - зазначив заступник голови ОДА Володимир Юрченко.

24 фотографії при вході в ОДА нагадують про те, з чого починалися зміни в країні. Демонструють патріотичність мешканців Дніпропетровщини та всієї України.

«Прийшов на нараду в ДніпроОДА і побачив, що відкрилася виставка. Вона присвячена тим подіям, в яких всі наші активісти брали участь. Був приємно здивований. Приємно, що влада пам'ятає про це. Серед нас на площі були люди, які боролися за свободу і в радянські часи. На знімках побачив людей, з якими з тих пір не бачилися. Тут є і ті, кого вже немає серед нас. Їх повинні пом'янути », - зазначив керівник ГО« Майдан Січеслав-Дніпро »Віктор Романенко.

4

Синьо-жовті прапори, мітинги - у фокусі камери яскраві моменти подій 2004 і 2013.

«Гідність і свобода - це те, що повинно бути в кожній людині. І це те, за що потрібно боротися. Ми повинні пам'ятати тих людей, які першими вийшли на вулиці відстояти свободу і незалежність країни. За 2 роки, що минули з того часу, на Дніпропетровщині багато що змінилося. Люди стали активно демонструвати свій патріотизм, стали згуртованими, - зазначила відвідувачка експозиції Аліна Салева. - Виставка в ДніпроОДА - це ще один привід згадати події революції і знову звернутися до них ».

7

Подивитися виставку і відчути дух подій 2004 і 2013 можна протягом тижня.

Виставка працює на першому поверсі в холі Дніпропетровської ОДА в будні з 9.00 до 18.00.

Джерело:  ІА «МОСТ-ДНІПРО»

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 187 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "В ДніпроОДА відкрилась унікальна виставка присвячена Дню гідності та свободи."

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366