В Дніпропетровській області є зацікавленість в реальному проведенні габаритно-вагового контролю, але зовсім не профільної установи.

Відео-доказ того, що в Дніпропетровській області є зацікавленість в реальному проведенні габаритно-вагового контролю, але зовсім не профільної установи.

Громадськість зафіксувала перебіг капітального ремонту, а саме влаштування майданчику для здійснення габаритно-вагового контролю на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-04 Знам’янка – Луганськ- Ізварине (на м. Волгоград через мм. Дніпро, Донецьк) км. 185+125 (праворуч).

Роботи проводяться за рахунок бюджетих коштів обласної ради та міської ради Дніпра, будує Дніпропетровська облдержадміністрація.

 

Ми в чергове фіксуємо, як працюють державні органи, які зацікавлені у збережені наших обласних доріг, на відміні від сумнозвісного Управління Укртрансбезпеки у Дніпропетровській області, яке по факту займається лише проїданням бюджетних коштів та має найнижчі показники роботи по всій Україні.

Чи не правильно було б передати функцію по здійсненню габаритно-вагового контролю саме облдержадміністрації, як органу, який будує ці самі дороги і 100% зацікавлений в їх збереженні! А Укртрансбезпеку ліквідувати, як не вдалий експеримент?...

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 82 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366