В м. Дніпро стартував конкурс дитячого малюнку до Дня Гідності та Свободи (ФОТО)


 

Сьогодні, 14 листопада, у м. Дніпро розпочався конкурс малюнку серед учнів 8 - 9 класів на тему "Гідність та свобода очима дітей", який ініційований Громадською організацією "Майдан Січеслав-Дніпро" та підтриманий Дніпропетровською обласною державною адміністрацією в особі заступника голови облдержадміністрації Примакова Каміля Юрійовича.

До участі у конкурсі долучились середні загальноосвітні школи №74 (Чечелівський район м. Дніпра) та № 37 (Центральний район), а також Спеціалізована  школа №134, що у АНД районі.

На честь оголошення про початок підготовки до Дня Гідності та Свободи голова правління ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" та організатор Євромайдану у м. Дніпро Віктор Романенко виступив перед  учнями тих шкіл,  які виявили  бажання долучитись до патріотичного конкурсу, у своєму виступі Віктор Михайлович звернувся до дітей з побажаннями бути гідними громадянами своєї держави та шанувати пам'ять Героїв, які поклали своє життя у боротьбі за проєвропейський розвиток Української держави.

Фото:

Зустріч із учнями 9 класу  СШ №74:

Учні 8го класу школи №74, також, зацікавились патріотичним конкурсом:

 

Середня школа №74 вже має досвід проведення патріотичних виставок, так, наприклад, в холі школи можна побачити малюнки учнів 2-5 класів, якіі зізнаються в любові до рідного міста Дніпро.

Спільна зустріч Віктора Романенко із учнями 8 та 9 класів спеціалізованої школи №134, яка вже традиційно долучилась до патріотичних заходів організованих Громадською організацією "Майдан Січеслав-Дніпро".

Слова вдячності директору школу Кульбач Ларисі Михайлівні за виховання  справжніх патріотів:

DSC_0341

 

Найактивніші учні 7-9 класів середньої школи №37 з уважністю слухали виступ Віктора Романенко, бо всі планують долучитись до конкурсу малюнків:

Голова ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" Віктор Михайлович  Романенко та Директор школи №37 Наталья Петрівна Нізельник планують подальшу взаємодію:

DSC_0371

 

А виставка найкращих робіт відкриється 21 листопада 2017 року на День Гідності та Свободи у холі Дніпропетровської облдержадміністрації. Запрошуємо громадськість та активних містян долучитись до патріотичних заходів!

 

Прес-служба ГО "Майдан Січеслав-Дніпро"

 

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 1826 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366