В.Романенко особисто відповів на найгостріші питання мешканців лівого берегу.


 

Відбулася чергова зустріч мешканців вулиці Косіора та житлового масиву Фрунзенський з кандидатом на посаду Дніпропетровського міського голови Віктором Романенко. Основні питання, які турбують дніпропетровців - це корупція, проблеми в транспортній сфері, якість надання житлово-комунальних послуг та загальнонаціональні питання - тарифи, заробітні плати, судова реформа, відсутність інвестицій і т.д.

Віктор Романенко у своєму зверненні до мешканців максимально відповів на усі поставлені питання та зауважив, що його стратегія як кандидата в мери, має чітку платформу: зламати стару бюрократичну систему - корупційну машину, яка десятиліттями була нездоланною перепоною на шляху представників малого та середнього бізнесу, пересічних громадян, розвитку міста в цілому.

Зустріч із запланованих 40 хвилин тривала майже 2 години, не дивлячись на холодну погоду та пізню годину люди все не розходились і кожен бажав поставити своє запитання єдиному незалежному та дійсно народному кандидату у мери Дніпропетровська Віктору Романенку.

 

Прес-служба ГО "Майдан Січеслав-Дніпро"

 

Метки текущей записи: , ,
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 363 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "В.Романенко особисто відповів на найгостріші питання мешканців лівого берегу."

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366