В.Романенко провів зустріч із спостерігачами ОБСЄ.


 

Сьогодні, 23 травня, в офісі ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» відбулась зустріч голови організації Віктора Романенко із спостерігачем  ОБСЄ Атілла Молнар та його колегами.

DSC_2617

 

Наших гостей цікавило ставлення пана Романенко до подій, які відбулись в України минулого тижня, а саме перейменування міста Дніпропетровськ на м. Дніпро. Під час розмови спостерігачі ОБСЄ озвучили думку про те, що перейменування буде мати значний економічний вплив на містян та міський бюджет, а також навели для прикладу інформацію, що зі ЗМІ їм стало відомо, що витрати на процес перейменування можуть становити більше мільйона гривень.

DSC_2619

Віктор Романенко, в свою чергу, повідомив, що назва Дніпро не є найкращим варіантом для нового ім’я нашого міста, бо по-перше воно не має сенсової наповненості та процедура внесення цієї пропозиції до ВРУ була проведена з порушенням законодавства. Також  голова ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» повідомив, що патріотична громадськість міста  буде надалі вести  боротьбу за перейменування області на Січеславську.

На завершення майже двох годинної розмови Атілла Молнар висунув пропозицію з метою економії коштів на заміну адресних табличок, провести аукціон по розпродажу табличок зі старими назвами, а за виручені кошти виготовити нові.

DSC_2622

ГО «Майдан  Січеслав-Дніпро» дякує  спостерігачам Організації з безпеки співробітництва в Європі за їх діяльність та  завжди раді вітати наших партнерів в офісі нашої організації для спілкування, взаємодопомоги та вирішення нагальних проблем нашого міста.

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 335 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "В.Романенко провів зустріч із спостерігачами ОБСЄ."

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366