Вболіваємо за Україну на Євробаченні 2016!


 

Сьогодні, 12 травня у Швеції в місті Стокгольм відбудеться другий півфінал головного європейського пісенного конкурсу Євробачення 2016, в ході цього дня відбудеться боротьба учасниці від України Джамали, за місце у фіналі.

На українському телебаченні Євробачення 2016 буде транслювати канал UA: Перший. Також багато ресурсів пропонують подивитись конкурс онлайн. Початок масштабної події відбудеться о 22:00 за київським часом.

cgr9iHnIMlw

Нагадаємо, українська виконавиця Джамала представляє Україну з піснею 1944, яка інформує про тяжкі сторінки з історії депортації кримських татар в 1944 році. Виконавиця присвячує композицію  пам’яті її родичів – прабабусі, яка була депортована з Криму і вже не повернулась до рідної землі.

Співачка розповідає про номер:  «У мене у виступі буде дерево, яке нібито народиться від мого співу. Народиться на сцені і сяятиме. Це дуже символічно. Як Україна, як Крим відродиться від усіх страждань, що у нас є.

Перший півфінал провели 10 травня на сцені «Ерікссон Глоб».

Цього року у 61-му конкурсі «Євробачення» приймають участь 42-країни учасниці.

Згідно даних опитування, яке розміщено на сайті eurovisionworld.com представниця України Джамала має найбільший рівень підтримки серед всіх країн-учасниць.

Трохи історії.

Україна бере участь в конкурсі з 2013 року. 14 травня 2016 року відбудеться фінал 61-го конкурсу Євробачення. Пісенний конкурс проводиться щорічно з 1956 року і має славу найпопулярнішого неспортивного заходу у всьому світі.

Історія участі нашої країни в Євробаченні має різні результати – фіаско, несподівані тріумфи, політичні баталії та фантастичні шоу, невеликі бюджети та суми, які можна витратити на зйомку голлівудського  фільму.

За всю історію участі України в конкурсі наша країна мала, «золото» у Руслани, два «срібла» - Верка Сердючка та Ані Лорак, «бронзу» - Злата Огнєвич. Українські виконавці чотири рази були у трійці лідерів. Найуспішнішим є виступ Руслани у 2004 році.  Її номер «Wild Dances» покорив Європу та отримав 280 балів.

Наша організація «Майдан Січеслав-Дніпро»  від всього серця хочеться побажати цьогорічній учасниці від України Джамалі натхнення для успішного виступу, прихильності журі, віри в себе та свої сили. Джамала ми з тобою!!!!

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 178 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Вболіваємо за Україну на Євробаченні 2016!"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366